Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki mit tenne ilyen helyzetben?...

Ki mit tenne ilyen helyzetben? Te átadnád a helyed?

Figyelt kérdés
A buszon, mikor hirtelen sokan leszálltak, le akartam ülni egy helyre (arra az egyre ahol elférek bőröndöstül) Erre odajön egy nő (kb 45-50 év) és azt mondja h le akarsz ülni? mondtam, igen, azt mondta rá, hogy üljél, biztos fáradt vagy. De mindezt tök bunkó hangnemben. Miközben már máshol is volt hely. Át kellett volna adnom a helyet?
2010. szept. 3. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már máshol is volt hely, nem.
2010. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellet volna? 45-50 éves az még aktív dolgozó. Én elkűldtem volna egy másik helyhez ugyan abban a stílusban ahogy ő szolt hozzám.
2010. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem voltál tahó, hogy leültél, hanem a nő. Sajnos sok paraszt utazik a tömegközlekedésben, egyszer pl. a testvéremnek szólt be egy 4 gyermekes nő. (Nem volt terhes, és már nagyocska gyerekei voltak, egyik sem karonülő.) Nem vettük észre, de miután ő szólt, hogy le akar ülni, tesóm rögtön átadta a helyet. Ezzel nem lett volna semmi gond, de ő meg se köszönte, sőt félhangosan azt mormogta, hogy "itt terpeszkedik egyedül az ülésen a nagy s*ggével". Szánalmas!!!
2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz hogy válaszoltatok:D de egyszerűen szörnyű, hogy milyen emberek vannak... ha normálisan megkér, még talán át is adtam volna a helyet...
2010. szept. 3. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem voltál bunkúó én is úgy szoktam, hogy ha van másik hely addig nem ugrálok fel.

Kivétel ha nehezen mozgó öreg vagy vak ember száll fel nekik fontos hogy a hozzájuk legközelebbi helyre mihamarabb leüljenek.

De a sima öreg az ballagjon már el az üres helyig...


Szerintem itt egyedül ő volt bunkó...

2010. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én senkinek nem adom át. Inkább nézek kifele az ablakon, az mindig bejön.
2010. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én buszraszálláskor előreengedtem egyszer néhány öreget,majd az eggyik megjegyezte,hogy ez meg biztosan nem siet,csak a helyet foglalja a várakozók elől.

Nah azóta vagy utolsónak felszálok,vagy korábban beállok a váróba(1járattal járok mindig,és tudom,hogy mikor indulnak meg az emberek a sorba)

2010. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha másol is van hely én nem adtam volna át.

Azt mondtam volna, hogy üljön oda!

2010. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha ott fértél el bőröndöstül és még más helyek is voltak, akkor jól tetted, hogy leültél. Ha a nő nem öreg és bír "normálisan" mozogni, akkor a f@szér pattog, menjen hátra 2-vel.
2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a buszra felszáll az ember, egyből megtapasztalja, hogy a generációk hogy is állnak illemtan, és empátia terén.
2010. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!