Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Mit tennétek ilyen helyzetben? (otthagyott a buszsofőr)

Figyelt kérdés
Adott a Kosztolányi Dezső tér, zebra, futok át a villogó zöldön, integetek veszettül a 240-es sofőrjének, tuti látott, futok a megállóba, nem vagyok egy lassú gyerek. Felszállnak az utasok, odaérek a hátsó ajtóhoz, még a kezemet be tudtam volna tenni, tehát tuti látott. Erre becsukja és elmegy, beleb@asztam egy jó nagyot a busz oldalába, tehát azt is hallania kellett. Az a kár hogy nem jegyeztem meg a rendszámot, mert az első dolgom lett volna felnyomni. Ha olyan sűrűséggel járna mint a 4-6 villamos akk nem lenne gáz. De 10-15 percenként jár.
2010. febr. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki integet: búcsúzkodik

Aki fut: sportol

Aki utazni szeretne: megnyomja a gombot és felszáll.


Amúgy nem tudsz semmit tenni, főleg ha a rendszámot se tudod. Idegesítő, de ha nem utolsó járat, felesleges háborogni, ez van.

2010. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek ilyen helyzetben?"


- Megvárnám a következő buszt.

2010. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ismerős történet, velem is számtalanszor eljátszották már, sajnos vannak olyan villamos/buszvezetők, akik ebből űznek sportot. a legjobb amit ilyenkor tehetsz, ha lélegzel pár mélyet, elszámolsz 10ig, és valami kellemesre gondolsz, hidd el jobb, mintha elküldenét a sofőrt a kurv.a anyjába
2010. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Őreg! már nem azért de 10 perc nem a világvége!

sírva fél lábon -40 fokba 1 fecskébe állva is kibírod

ezért b*sztad fő magad ennyire?

Ha meg ennyire e kellett volna érned, hamarabb kell jönni.

2010. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem olyan vészes. Nálunk a buszok szokták azt csinálni, hogy mindig elmennek 1 percel hamarabb, mint kellene, és hát azok akik átszálással mennek oda, pont lekésik. csak nekem fél óránként jár a buszom, hétvégén óránként.
2010. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én speciel mióta elestem egy ilyen busz után futás közben, azóta (8 éve kb) nem futok semmi után. Majd jön másik.


Jah, és nem bírom kiállni, hogy le ne írjam, de kimondottan utálom azokat az embereket, akik a busz oldalába beleb@sznak egyet ilyenkor. A többi utast miért kell ezzel frusztrálni?!!!

2010. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
te miről beszélsz embere? hol jár neked a 240-es 15 percenként, még késő este is megy 10 percenként napközben meg 6 percenként
2010. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó de sajnállak, nem tudom mit szólnál, ha fél, esetleg óránként járna a busz, mint majdnem minden más városban. szegény, 15 percet kellett várnod, most mi lesz... szánalmas vagy. kár, hogy nem satuzott le a buszos, amikor odavágtál az oldalának egyet, és nem vert össze érte.
2010. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valahol én se tudlak sajnálni...

1. Pesten van ez a divat, hogy ennyire sűrűek a járatok, más városba fél, háromnegyed ill. óránként járnak a buszok és mondanom se kell, hogy a reggeli vagy délutáni csúcsban sem 5 busz indul egyszerre... 1 nagy csuklós busz, oszt szevasz, felférsz, nem férsz, van jegyed, felszállsz, nincs jegyed, nem szállsz mert csak egy ajtón megy a felszállás.

2.Buszost is megértem, mert baromira megvan kötve a kezük,2-3 perces késésért már a fejüket veszik.

Indulj el pár perccel hamarabb otthonról és akkor nem kell buszok után rohangálnod.

2010. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem óránként jár a buszom, és rendszeresen levágják az utat így elmennek hamarabb, hiába látják, hogy ott rohanok, és hiába még csak 5 perc múlva kellene odaérniük. Ez van.

A múltkor a legutolsó busz csukta be előttem az ajtaját a végállomáson, majd kinyitotta és nagylelkűen közölte, hogy "épp jókor", aztán becsukta az ajtót és elindult. Még három percet ott kellett volna állnia, meg az óra mellett sem volt még kiírva, hogy "indul".

2010. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!