Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Furcsa, ha valaki totál...

Furcsa, ha valaki totál idegbeteg lesz 20 perc vonat késés miatt?

Figyelt kérdés
Annyira hogy magában dühöng és legszívesebben szétcsapna valamit maga körül. Ez beteges viselkedés vagy érthető késés esetén?
2021. dec. 15. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi van a háttérben (amit ugye nem tudhatok) akkor nem normális. Messziről kerülném és reménykednék, hogy nem kell vele utaznom vagy nem egy kocsiba kerültünk.
2021. dec. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem Magyarország lenne, akkor azt mondanám nem normális.

De itt, ahol 1 év alatt a vonatok 4.5 évet késnek. Szerintem normális.

Sok embernek, akinek nincs más lehetősége vár a vonatra. Vár munka után, munka előtt, iskola előtt-utan, hidegben melegben.

Ugyan úgy eltelik a napja akkor is ha nem vár, meg ha vár is. 100.-dik alkalommal már nem úgy viseli az ember mint első alkalommal..

2021. dec. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon ez megszokott, ugyanakkor korántsem normális.
2021. dec. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Erről ez a vicc jut eszembe:


BP-i ember lekési a buszt: A bánat vinné el, várhatok 10 percet a következőre.


Kisvárosi ember lekési a buszt: Ajjaj várhatok fél órát a következőre.


Falusi lekési a buszt: Sebaj jön még ma egy.


Szibériai ember lekési a Transzszibériai expresszt: Sebaj, majd a jövő héten


Egy Marson lévő asztronauta lekési a visszaindulást a Földre: Sebaj, majd 3 év múlva értem jönnek 🤣

2021. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez jól tükrözi az átlag magyar elmeállapotot.
2021. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Az a nem normális, hogy ennyit késik a MÁV. Nem csak néha, hanem szinte minden egyes nap. Zárt pályán nem tudják tartani azt a k***a menetrendet, még a Volánbusz a közúti forgalomban is jobban tartja.
2021. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy mi a fåsz, a Volánbusz? Az , amelyik , ha úgy tartja kedve, meg sem vár vagy csak jó dolgában nem is tér be a megállóhoz? Jó vicc.


Nem tisztem védeni a vasutat, de aki TÉNYLEG sokat utazik TÁVOLSÁGI vonatokkal (nem elővárosival!), az tudja, hogy nem olyan rossz a helyzet, mint amit a közvélekedés tükröz. Íro ezt egy épp 15 perc plusszal érkező kelebiai személyről - még ez a késés is ritkaság az én praxisomban!

2021. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Majdnem normális. Én alapvetően nyugodt vagyok, de ha késik a vonat (ami egyébként elég ritka), eléggé dühbe tudok gurulni, inkább az lep meg, hogy mások milyen nyugodtan viselik.

Pedig egy ehhez hasonló cégnél dolgozom.


"1 év alatt a vonatok 4.5 évet késnek"

Igen, de 1 év alatt közel 100 év a menetideje a menetrendben lévő összes vonatnak.

Az ÖBB-vel is utaztam jócskán, nem sokkal jobb ott sem a helyzet.


Egyébként 4,5 évnél valószínűleg többet állnak az autósok a dugóban, azért (is) utaznak egyre többen vonattal.

2021. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!