Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet buszbérletet és hév...

Hol lehet buszbérletet és hév bérletet venni?

Figyelt kérdés

Busszal es hevvel jarok dolgozni viszont nem tudom hol vegyek berletet sofortol ugy tudom mar nem lehet a bkk automatakbol sem tudok a hevre berletet venni mert ott csak a pestit engedi de nekem nem pestire lenne szuksegem…


Elvileg papir iroszerben is lehet venni ez igaz lehet? Vagy van mas tippeket? Vagy muszaj felmennem nepligetbe?



2022. jan. 11. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy nem tudom elhinni hogy ne tudnál hév bérletet venni az automatákból. (Ha esetleg nem is mindegyikből, de a hév mellett lévőkből szerintem biztos hogy lehet.) De ha tévednék akkor még mindig ott van a lehetőség hogy besétálj egy BKK központba vagy egy BKK pénztárnál biztos hogy tudsz kérni. De szerintem online is meg tudod venni. (Persze ha nem szeretnéd ezt az opciót, ott van az előző két mód) A pénztárak és központok listáját pedig megtalálod a BKK.hu oldalon
2022. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg pedig lehet hév bérletet venni az automatákból, illetve a MÁV appban is.

[link]

2022. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
HÉV-re lehet az automatából, csak el van dugva a menüben, ki kell keresni. A busz nagyon tág fogalom, milyen busz? Ha BKK busz, akkor Budapest bérlet kell rá, azt is meg tudod venni az automatából. Ha Volán, akkor pedig bármelyik Volán pénztárban az országban (akár egy Kecskemét-Szeged bérletet is vehetsz Győrben).
2022. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont BB-t kell venned, az érvényes a HÉV-re is Budapesten belül, így a HÉV bérletet elég az első budapesti megállóig venni, onnantól a BB érvényes.
2022. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Lehet HÉV bérletet vagy jegyet is venni akár automatából.
2022. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összes BKK automatából minden jegy és bérletfajta megvásárolható.

A HÉV jegyek és bérletek az "egyéb jegyek és bérletek" menüpont alatt érhetőek el. A környéki BKK buszbérlet ugyanitt, de fontos, hogy az csak a BKK-s (kék) buszokon érvényes!

2022. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült megvennem csak áfás számlát nem tudtam akkor kérni de végül rájöttem hogy az oldalukon kell lekérni a QR kodot.. 😊
2022. jan. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!