Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy kell vonatozni, 272-es...

Hogy kell vonatozni, 272-es vonaton bárhova lehet ülni?

Figyelt kérdés
Sosem utaztam vonaton, de munkahely miatt kell. Mivel többször fogok így járni, van olyan hogy vonat bérlet? Hogy kell venni és ez a bérlet oda és vissza is használható? Tehát megyek munkába és vissza fele is ugyan így mehetek a bérlettel? Óbudai megállótól kéne bérlet, ott valahol lehet venni? Meg amint ha megérkezik reggel a vonat, ott pár perc szokott lenni a felszállásra és ha rossz helyen vagyok, hogy találjam meg a jó kocsit? 3-4 megálló lenne csak, így egy hónapra mennyibe kerülne? ha Budapesten kívülre megy akkor valamit pluszba is kell venni, ilyen kiegészítőt vagy nem kell? Bocsánat ha buta kérdések, de életemben nem vonatoztam és nem tudom hogy működik hosszabb utazásnál.

2022. ápr. 2. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz automatával/online vacakolni a bérletvásárlással, akkor ezen a szakaszon Solymár vasútállomáson van jegypénztár. Ott a pénztáros néni segíteni fog.


Az ár km sávonként változik. 5-10 km között 9580 Ft. Tehát mindegy, hogy van-e Budapest bérleted, mert az Óbuda-Szélhegy 9 km, Üröm-Szélhegy 7 km, tehát így is úgy is ugyanannyit fizetsz.


A munkáltatód kifizeti a 86%-át, de valószínűleg kell számlát kérned róla a cég címére.


Szimpla vagy dupla motorkocsi jár ezen a szakaszon, teljesen mindegy melyik ajtón szállsz fel.

Nincs több perc felszállási idő. Utascsere után egyből indul.

2022. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!