Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el erre a címre a...

Hogy jutok el erre a címre a legkönnyebben? Budapest, Viola u. 39, 1094

Figyelt kérdés
Nem vagyok budapesten ismerős,így fogalmam sincs hogy merre induljak.Valaki leírná légszíves érthetően,hogy hogyan jutok el a legkönnyebben erre a címre a keletiből?

2022. jún. 10. 18:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Van bkk és google maps applikáció!
2022. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyílván ha ott leszek akkor használni fogom,de nem bánnám ha el is magyarázná valaki...
2022. jún. 10. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Google map a barátod egyébként metróval.
2022. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Taxival
2022. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az sem mind1 hogy honnan, de beírod Google Térképbe és kiadja a lehetőségeket. Annál jobbakat úgy sem fog tudni senki. Más is csak beírná oda. Ha ennyire nem vagy a helyzet magaslatán, akkor hívsz egy taxit és az elcipel oda.
2022. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy aki nem tud értelmesen hozzászólni, az minek kommentel... Írtam hogy keleti. Szerinted nem jutott eszembe a Google maps? De az nem ír olyan lehetőségeket, amit mondjuk egy ott élő tud. Az csak az útvonalat mutatja meg.
2022. jún. 10. 20:30
 7/11 anonim válasza:
100%

De budapesten belül meg ott a bkk app, amit szintén írtak már. Nyilván senki sem fogja tudni elmondani írásban hogyan juss oda. Vagy mi ez elképzelés?

"Itt egyenesen, aztán balra, ott mész 50m-t, aztán megint balra, majd jobbra"? vagy nem értem.

2022. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2M vagy 24-es villamossal a Balázs Béla utcaig, onnan 11 p seta, 900m-t ir a google térkép.


Vagy M4 Kálvin térig, és ott átszállni az M3-ra, azzal a Semmelweis Klinikak megaloig, onnan kevesebb séta, de ezt csak azért nem ajánlom, mert még mindig turják a 3-as metrót, és lehet ha még nem vagy ritkán jártál Pesten akkor nem most kéne kipróbálni hogy milyen keresgélni a potlo busz megállóját, ha épp az jár a metró helyett.


Mind a két opcióhoz elég 1 vonaljegy egy útra, mert a metrók közötti az átszállás nem számít útmegszakításnak.


Ha veszel napijegyet vagy más tovább érvényes gyűjtő-, átszálló-, napi- jegyet/bérletet, akkor lehet csalinkázni is, meg nem para ha véletlen eltevedsz és nem kapod a csekket az ellenőrtől.


Remélem ez már kicsit segített, de az útvonal függhet az utazás időpontjától is, majd nézd meg magad is amikor mész.


Illetve között pályás járműveket írtam, egyrészt mert ezek a leggyorsabb útvonalak, másrészt mert én pestiként is ezeket preferalom jobban, a villamos/metró kevésbé valószínű h késik, dugó, lámpa miatt (általában, persze vannak szopós villamos vonalak is, de ez mind1 most), míg a buszok/trolik azért jobban beuszhatnak a belvarosban.

2022. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, annyi kiegeszitesnek, hogy a 2M és 24-es vilit akkor ajanlom csak, és sorry hogy ez kimaradt, ha nem vagy egy nyúl Béla :D marmint a keleti környékén vannak csúnya arcok, még hal istennek egyszer sem voltam tanúja balhenak, de azért hangosak, egymast cukkoljak, kopik a szotyit, stb., szóval ha tudsz faarcal ülni és kifelé nezelodni a vilin ahelyett hogy felhuzod magad rajtuk akkor az egyszerűbb mint metrozni, persze az egy fokkal szofisztikaltabb, oda általában mindig elkerik a jegyet/bérletet, míg a villamoson még nem igazán láttam ellenort, nem csoda h miért 😅


(és bocs a nyelvtani bakik miatt, telóról nehéz visszaolvasni a dolgokat ><)

2022. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Taxizzál, ha ennyire balf#sz vagy.
2022. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!