Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jussak haza Budapestről...

Hogyan jussak haza Budapestről vonattal ha ellopták a pénzem egy buliban?

Figyelt kérdés
500 Ft maradt nálam, 800 Ft a jegy
2022. júl. 16. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
tarhálj
2022. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg online
2022. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, vedd meg online . Vagy vetesd meg a jegyet egy baráttal , rokonnal. Vagy hívj fel egy ismerőst hogy ez a helyzet, vigyen haza legyen szíves autóval.


Ne legyél életképtelen. Én egyszer egy szlovákiai faluban jártam úgy, hogy elhagytam az irataimat egy lagziban, a telefonom lemerült es nem igazán akart tölteni (pech…) , szóval muszaj volt a vendégseregből előkeríteni valakit , akinek később megadtam a tartozást, a menetrendeket meg valahogy összetelefonáltam más készülékéről. Haza is értem aznap este gond nélkül .

2022. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Még Pesten vagy?
2022. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj cigit a járókelőktől, mondd hogy vonatjegyre kell.
2022. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na sikerült megoldanom a 90 km-es utat az 500-asból. Először a kiindulási ponttól 2 megállónyira vettem egy diákot, mert ez viszonylag olcsó, és a kalauz általában addig a megállóig le szokta ellenőrizni a jegyeket, így az út háromnegyedéig onnantól békén hagy. Majd tudtam hogy melyik megállónál van a kalauz váltás, itt leszálltam, és a maradék pénzem épp elég volt, hogy vegyek egy diákot hazáig, mert már viszonylag közel jártam.
2022. júl. 16. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Aha, szóval blicceltél, ahelyett hogy neten megvetted volna a jegyedet (ha tudod a bankkártya adataidat, anélkül is megy, hogy fizikálisan nálad lenne a kártya), vagy megkértél volna rokont/barátot, hogy vegye meg neked ugyanígy neten, távolról. Grat, ügyes vagy!
2022. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És arra esetleg nem gondoltál, hogy erre nem volt lehetőségem?
2022. júl. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!