Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 90%-os utazási kedvezményt...

90%-os utazási kedvezményt hány évre adhatják ki 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

És meddig csak Augusztusig vagy Októberig?

És mikor fogok nagyjából iskola látogatási papírt kapni, hány hét múlva?



2022. aug. 19. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kedvezményre gondolsz? Diák 90 %—is bérlet vagy hatósági igazolványosra? Beiratkozáskor, amikor igényled a Diákigazolványt, kapsz egy A4-es papírt, ami ideiglenes diákigazolványnak számít, azzal utazhatsz, és vehetsz bérletet is.
2022. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hatósági 90%-ra gondolok.
2022. aug. 20. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a ráírt időpontig érvényes.
2022. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de ha újat kapok akkor van arra esély, hogy mondjuk 2026 Októberig kiküldik? És mennyi idő mire az iskola látogcatásít megkapom az új iskolámban? Mert most az a baj, hogy csak Augusztus 31-ig küldték ki és pár hétig utazgathatok teljes jegyárúval
2022. aug. 20. 15:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk ha már ide jöttél választ írni akkor arra is adhatnál választ amiről valóban szól a kérdés.
2022. aug. 25. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alapkérdésre nem tudom a választ. Csak segíteni próbáltam, te meg belémkötsz. Azért írtam csak, mert a kérdésedben össze-vissza kevered a fogalmakat, 90 %-os (de nem írod, hogy mire), Iskola látogatási (amire amúgy semmilyen kedvezmény nem jár, csak az ideiglenes diákra). Szóval bocs, hogy mertem válaszolni, oldd meg innen a problémád magad.
2022. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!