Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vállalt már be valaki nagyon...

Vállalt már be valaki nagyon hosszú autóbusz utat?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kellene mennem Szegedre. A helyzet meg az, hogy én Győrből indulnék. A menetrendek.hu-n meg megnéztem hogy juthatok oda és legnagyobb megdöbbenésemre tapasztaltam hogy van közvetlen buszjárat Győrből Szegedre. A gond csak az, hogy több, mint 5,5 óráig megy. Vállalt már be valaki ilyen hosszú utat? Hogy lehet kibírni? A leghosszabb eddig amit bevállaltam az Fertőszentmiklósról Veszprémig, már azt alig bírtam ki, pedig az "csak" 3 óra 3 perc (átszállás nélkül)

(Egyébként annyira kíváncsivá tett, hogy megnéztem melyik a leghosszabb buszjárat és a Zalaegerszeg-Békéscsaba a 10 óra 10 percével, na azt már végképp nem tudom, hogy hogyan lehet kibírni. Persze ha valaki pont Zalaegerszegről akar menni Békéscsabára. )

De maradjunk a Győr-Szeged útvonalon.

Természetesen lehet menni "gyorsabban"; azaz Pestig vonattal majd onnét vonattal, de csábító a 0 átszállás, ebből a szempontból kényelmes (olcsóbb is, mert durván egyenes vonalban halad, azaz km-ben a legkevesebb).

Ti mit csinálnátok? Kibírnátok a több mint 5,5 óra buszozást, vagy inkább vonat Pestig, Pesten bóklászni majd megint vonat Szegedig? Vonattal menni 4-4,5 óra (átszállási időtől függ), tehát csak 1-1,5 órát spórolnék.



2022. nov. 1. 21:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Tengerentúli repülőutakhoz nem is hasonlítható.
2022. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!