Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire bonyolult...

Budapesten mennyire bonyolult a tomegkozlekedes?

Figyelt kérdés

Teljesen idegen nekem Budapest es a tomegkozlekedese.

Hamarosan koltozom.

De mi az az app ahol tudom nezni a menetrendeket? Arak is fel vannak tuntetve?


Es mennyire nehez ezeket megszokni

Kb 5 eve nem tomegkozlekedtem es az is egy kisebb varosban volt.. :/

Pesten millio jarat :((


2023. márc. 12. 13:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Alapvetoen van egy elektromos rollerem amivel sokminden elerheto, de sosem tudni, es ha tudnam hasznalni a tomegkozlekedest, neha szivesen hasznalnam :)
2023. márc. 12. 13:22
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Google Térképbe beírod honnan hova és mindent kiír. Melyik tömegközlekedési jármű, mikor jön, mikor indulj el, hol szálj le, mindent. Megveszed a bérletet havonta egy automatából és egész hónapban nem kell vele foglalkoznod.
2023. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha Google Mapsen megnézed, nagy meglepetés nem érhet. A legnehezebb része szerintem az, hogy a nagyobb közlekedési csomópontokban megtaláld, honnan indul az a járat, amire át kell szállnod, de általában pár perc keresgéléssel megoldható.
2023. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy berlet szol metrora villamosra trolira stb?
2023. márc. 12. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, mindenre jó Budapesten belül, kivétel a távolsági buszokra.
2023. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Es mennyibe kerul egy ilyen berlet? :)
2023. márc. 12. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden kedvezmény nélkül 9500 ft
2023. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

BudapestGO a “mindenes” alkalmazás neve.

A metró kivételével minden városi és elővárosi járat pontos indulási ideje benne van (térképen tudod követni a járművet). Tudsz jegyet, bérletet vásárolni, utazástervezéskor pedig be tudod állítani, hogy saját kerékpárral, BUBI-val és tömegközlekedéssel (itt perfektül tervez a kerekparos infrastruktúrával, de választhatod azt is, hogy ezt ne vegye figyelembe, csak legyen a leggyorsabb) vagy csak tömegközlekedéssel tervezzen. Ezen felül beállítható a séta tempója és a járművek fajtáját is (pl. kitilthatod a metrókat). Sőt, tervezhetsz csak alacsonypadlós járművekkel is, vagy bealíthatod, hogy jegyet kell venned az utazás előtt egy értékesítési ponton.

2023. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
+1 járműről is tudsz benne tervezni.
2023. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Budapest GO és egy havibérlet minden, amire szükséged van. Nyilván van egy-egy hibája az alkalmazásnak (például szeret néha irrealisan rövid csatlakozásokkal tervezni), de arra tökéletes, hogy ha azt sem tudod merre vagy arccal előre, meg tudd tervezni az utadat. És igazából a csomópontokon belüli tájékozódásra is tök jó szerintem.
2023. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!