Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire bonyolult...

Budapesten mennyire bonyolult a tomegkozlekedes?

Figyelt kérdés

Teljesen idegen nekem Budapest es a tomegkozlekedese.

Hamarosan koltozom.

De mi az az app ahol tudom nezni a menetrendeket? Arak is fel vannak tuntetve?


Es mennyire nehez ezeket megszokni

Kb 5 eve nem tomegkozlekedtem es az is egy kisebb varosban volt.. :/

Pesten millio jarat :((


2023. márc. 12. 13:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom, meg egy kerdesem maradt. Tomegkozlekedesre e rollert fel lehet vinni?
2023. márc. 12. 18:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Át kell állítani a gyaloglás sebességét lassúra (3,6km/h) és ez a probléma többnyire megszűnik.

2023. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#8


Csak arra nem jó, hogy megtudd belőle a leggyorsabb útvonalat.

2023. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

Nekem bonyolult volt, rengeteg féle jegy kapható és óriási az árkülönbség közöttük. Az automatában kapható jegyek mellett van még az applikációban is többféle jegy. Helyismeret nélkül nagyon nehéz eldönteni, hogy melyiket érdemes venni, a metró se járt rendesen, emiatt több átszállásra volt szükségem, amikor Budapesten voltam. Sajnos vettem egy 24 órás jegyet, mert sehol nem volt kiírva, hogy a metrópótlóról ha átszállok a metróra akkor nem kell még egy jegyet lyukasztani. Így utólag több ezer forintot dobtam ki az ablakon a 24 órás jegyre, egy 10 darabos gyűjtőjegyet elég lett volna vásárolnom.


Más nagyvárosokban nincs olyan bonyolult jegyrendszer, mint ami Budapesten van, voltam külföldön, ott egyszerűbb, gyorsabb a jegyvásárlás.

2023. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!