Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Blahán a metró hogyan...

A Blahán a metró hogyan közelíthető meg hogy ne kelljen lemenni az életveszélyes aluljárón?

Figyelt kérdés
Gondolom van más út is hogy lejusson az ember. Vagy tévedek?

2023. márc. 13. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy máshogy.
2023. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan akarsz a fold alatt kozlekedo metrohoz eljutni, ha nem mersz lemenni a fold ala?


A Blaha aluljaro nem eletveszelyes, de ha ennyire rettegsz, setalj el az Astoriaig es menj le ott.

2023. márc. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A felújított térrészről menj le (amelyik aluljáró sokáig körbe volt kordonozva), ott amint leérsz balra be is léphetsz a metró területére, nem kell az aluljáróban császkálni.
2023. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a metró lenn megy a föld alatt, így igen nehéz lenne bárhogy máshogy felszállni...

Amúgy miért lenne az aluljáró életveszélyes? Minimum egymilliószor jártam már ott, és még élek.

Ha ennyire rettegsz, szállj fel máshol.

2023. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy Star Trek transzporterrel.
2023. márc. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember éli túl nap mint nap.
2023. márc. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmész taxival az Örsre, ott a felszínen felszállsz a metróra és onnan visszametrózol a Blahára.

Gratulálok, így elkerülted az életveszélyes aluljárót.

2023. márc. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
87%
Le kell menni.
2023. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom valamelyik fåsz propaganda oldal titulálta életveszélyesnek az aluldzsalót. :)


Nem az. Naponta tízezrek használják, ehhez képest talán évente pár alkalommal van hír erőszakos bűncselekményről a tér környéken , akkor is leginkább szar alakok balhéznak össze egymással .

2023. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es metró mélyépítésű megálló nem akadálymentesítettek, így lift sincs bennük. A 3-as és 4-es metró állomásain vannak liftek, néhány állomáson úgy, hogy közvetlenül a felszínről lehet lejutni a peronra, így az aluljáró kihagyható.

Azonban szerintem alaptalan a félelem, én kb. 40 éve járok Budapest különböző aluljáróiban, és még soha egyikben sem féltem.

2023. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!