Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kilehet játszani valahogy a...

Kilehet játszani valahogy a Máv helyjegy rendszerét?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy pl egy Nyíregyházi IC-n, a rendszer a 32-es kocsiba ad helyjegyet, de én kiszeretném próbálni az új kerékpáros kocsit, ami 35-ös számmal fut. Ha megszakítom a vásárlásnál és újra kezdem meglehet mókolni, hogy a 35-ös kocsiba adjon helyjegyet? Persze nem egy teletömött járaton ahol hely sincs, hanem ahol azért szellősen vannak az emberek. (Tudom ilyen esetben akár át is ülhetnék, és majd felállítanak, de az érdekelne hogy ilyet össze lehet hozni jogos átüléssel)

2023. máj. 6. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Helyesírás!!!!


ki lehet játszani, ki szeretném próbálni, meg lehet mókolni, általános iskola 3. osztály!

2023. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kerékpáros jegyet is.
2023. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Felállítani sem nagyon fognak, ha nincs tele a vonat, kb oda ülsz ahova szeretnéd.
2023. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

?eg kellene venned az összes jegyet hogy oda is adjon egyet. A netes vásárlásnál sorrendben adja ki. Legalábbis az elmúlt 10-12 év tapasztalatai alapján erre a következtetésre jutottem.

Vedd meg pénztárban, hátha a néni tud adni máshova is. Ha ennyire fontos, hogy jegyed is legyen oda.

Ha nem, akkor leülsz ott és kész.

2023. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy kerékpárjegyet is veszel.
2023. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam grafikus helyválasztád gombot az online rendszerben (nem az appban), csak inaktív. Szóval talán hamarosan lehetséges lesz a tetszőleges helyválasztás, ami máshol már másfél évtizede működik.
2023. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a "Korábban vásárolt hely mellé" opciót, és ott találomra adj meg egy kocsi- és ülésszámot, hátha sikerül.
2023. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Új kerékpáros kocsin melyiket érted? Az IC+ többcélút? Abban pl. vannak lecsapható ülések a kerékpáros helyeknél. Ha nincs tele az a rész a biciklik tulajdonosaival (mert pl. nincsenek biciklik éppen), akkor oda simán le tudsz ülni, akárhová is van helyjegyed.
2023. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénztárban van lehetőség kocsi és helyszám beütéssel konkrét helyet kifoglalni, ha nincs eladva. A grafikus most indult, de még csak pár vonat van benne és szerintem app-on még nincs.
2023. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jegypénztárnál vegyél jegyet, és ott mond meg, hogy abba a kocsiba szeretnél jegyet, akkor az eladó abba ad helyjegyet, ha van abban hely. Tapasztalatból mondom.
2023. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!