Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kilehet játszani valahogy a...

Kilehet játszani valahogy a Máv helyjegy rendszerét?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy pl egy Nyíregyházi IC-n, a rendszer a 32-es kocsiba ad helyjegyet, de én kiszeretném próbálni az új kerékpáros kocsit, ami 35-ös számmal fut. Ha megszakítom a vásárlásnál és újra kezdem meglehet mókolni, hogy a 35-ös kocsiba adjon helyjegyet? Persze nem egy teletömött járaton ahol hely sincs, hanem ahol azért szellősen vannak az emberek. (Tudom ilyen esetben akár át is ülhetnék, és majd felállítanak, de az érdekelne hogy ilyet össze lehet hozni jogos átüléssel)

2023. máj. 6. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#1 Te azt se tudod mi az, szóval asszem csitulj el mielőtt én teszem meg. :DD
2023. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vásárold mega jegyet online felületen (nem app), ha a weboldalon veszed akor kitudod választani a kocsit. Általában a 20-as kocsikon lehet kerékpárt szállítani.
2023. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!