Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A ráckevei, a csepeli, vagy a...

A ráckevei, a csepeli, vagy a gödöllői-csömöri HÉV a legrosszabb közbiztonság szempontjából, főleg este (ahol a legtöbb a problémás utas)?

Figyelt kérdés

A szentendrei vélhetően a legkevésbé, ott nem nagyon hallani hírhedt esetekről, de a másik három vonalról többször is hallottam.

Mik a tapasztalatok? (Főleg annak, aki mindhárom vonalon meg szokott fordulni kisebb-nagyobb rendszerességgel.)



2023. máj. 15. 15:28
A kérdező szavazást indított:
A csepeli.
A ráckevei.
A gödöllői, illetve csömöri.
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindegyik rendben van, nem kell parázni.
2023. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ráckevein szoktak lenni sárgamellényes biztonsági emberek.

Közvágó-Dunaharaszti között.

Csepeli amúgy sztem gázabb, ott sok a cigó.

2023. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
…meg az ilyen rasszista marha
2023. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindegyik gáz. Ne menj arrafelé este!
2023. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A H5-öst gondolom te sem véletlenül nem soroltad fel.


A Csepeli a legrosszabb szerintem.


A Ráckeveiről nem tudok,de régebben magától a Közvágóhíd,meg az Illatos út és társai környékétől féltem,de múlt héten arra mentem, és nem hogy semmi rossz, hanem pozitív tapasztalatokat szereztem.


A 8-ast és 9-est viszont használom már pár hónapja, és és nem is gondoltam volna,de szinte mindig (este legalábbis biztosan)van rajta nem napon barnult. A múltkor Cinkotán szállt fel a 8-asra egy cgny nő, biztosan drogos volt, az ülésen térdepelt papucsban, egyfolytában röhögött, és aztán ide oda járkált az egy-egy üres ülés között,hol leült,hol nem, és közben vigyorgott az emberek arcába. Aztán múlt héten az Örs felé valahol Sashalomnál megcsodálhattam, ahogyan egy kisebbségi pár taperolja és felfalja egymást,majd ahogyan veszekednek. Meg persze ne felejtsük el azokat ügyeket,amik a Kerepes, illetve Szilasliget megállókhoz köthetők: hogy egy férfi önkielégítést végzett a héven,vagy valami ilyesmi volt. Szóval itt sem árt vigyázni,sajnos.

2023. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
#3 csak nem te is cibbony vagy? nem kell itt játszani a nagy libsit, mind tudjuk, hogy a cigányok miatt jönnek létre ilyen kérdések.
2023. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

1-es biztos csak szimulátorban járt a HÉV-eken :D

Én még nem utaztam úgy HÉVvel hogy ne lett volna valami pitt-putty.

2023. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az 5-ös volnék. Meg is találtam egy cikket. Egyébként azóta a külső szakaszok megállóiban polgárőrök vannak,a belsős szalaszokon(is?) pedig hévrendészek vannak.

2023. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!