Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi célt szolgál egyes autóbusz...

Mi célt szolgál egyes autóbuszok utasüléseinek háttámlái közepén egy határozott holtjátékkal nyomogatható, de funkciótlan amorf négyszög alakú gombocska?

Figyelt kérdés
Volánnál láttam ilyen busztípust. Benyomogattuk, semmi. Nagyon kéne a válasz, legkésőbb kedd reggelig, mert elfelejtettem korábban kiírni! Dizájnos, szépen illeszkedik a háttámla ízlésvilágához. Kép sajnos nincs, mert nem kapcsolhattuk be a mobiltelefont.

2023. jún. 3. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem össze-vissza utazgatunk a buszon, hanem a legközelebbi megállóban felszállunk, majd leszállunk a célállomásnál, ahova el akartunk jutni. És végigüljük a menetidőt anélkül, hogy az előttünk lévő ülés támláját b@szogatnánk egész úton.
2023. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem kapcsolhattuk be a mobiltelefont."

Az ilyen mondatokból derül hogy egy kicseszett troll a csávó. Ráadásul a balfékebb fajtából.

2023. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es és 11-es válaszon könnyem is kicsordult olyat nevettem, szóval köszi.

Köszi ez NAGY szükség volt!

🤣🤣🤣

2023. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!