Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Münchenből Berchtesgadenbe...

Münchenből Berchtesgadenbe pontosan hogy jutok el?

Figyelt kérdés
Regensburgból indulok eredetileg, két átszállásom lesz. Egyszer Münchenben, aztán Freilassingban. Viszont nem értem a müncheni hbf-nél az átszállást. Ot hol kell felszállni Freilassing felé? Aki járt arra és érti, segítene? Köszi.
2023. okt. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
München Hauptbahnhof nagy állomás, de egyáltalán nem bonyolult, mert minden vágány ugyanazon a szinten, szép sorban egymás mellett van, szóval ha van 10 perced és nincs késés, az teljesen jó. (Az elővárosi vasút és a metro persze föld alatt van, de arra nem lesz szükség .)
2023. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak térképen nézem hogy hol kell átszállni és nem igazán értem melyik vágány. Vagy ki kéne München OST állomáshoz Ubahnnal mennem? Kicsit fura az egész.
2023. okt. 8. 17:54
 3/8 A kérdező kommentje:
BRB RE5 vonatot írja ha jól emlékszem. Most az onnan indul München HBFből?
2023. okt. 8. 17:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez Sbahnként kezdődik és vonatként megy tovább Freilassingba?
2023. okt. 8. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne S-Bahn? RegionalExpress
2023. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, majd kiderítem személyesen. Ezzel így nem megyek semmire.
2023. okt. 8. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudsz linket dobni?
2023. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze majd küldök holnap.
2023. okt. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!