Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » KAJLA jegy MÁV applikációból?

KAJLA jegy MÁV applikációból?

Figyelt kérdés

Nem találom a MÁV applikációban a KAJLA jegyet. Eddig iskolai szünetekben megjelent a KAJLA a kedvezmények között, ha megfelelő korú gyerek volt beállítva.

Másnak sincs meg? Esetleg eldugták máshova az appban?



#MÁV applikáció #KAJLA útlevél
2023. okt. 28. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Próbáltuk automatából is, ott sem szerepelt a kedvezmények között. Végül így nem vettünk jegyet. Most volt a jegyvizsgáló, végül elengedett, amikor elmagyaráztam, hogy miért mi nincs jegye a gyereknek.

Vicces ez a MÁV, reklámozza, hogy utazzunk ingyen Kajlával, de jegyvételi lehetőséget nem biztosít. Mennyivel egyszerűbb a Volánbusznál, ott csak fel kell mutatni a KAJLA igazolványt.

2023. okt. 28. 13:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mutatta a kalauz, hogy az ő telefonján megjelenik a KAJLA útlevél a kedvezmények között. Megmutattam, hogy nekem nem, ő is csodálkozott rajta.
2023. okt. 28. 14:03
 3/6 anonim válasza:
100%
Én se találom appban és automatánál se. Ma pénztárban vettem, a pénztáros ,,nagyon" örült nekünk és nem adott semmi infot, hogy miért kell a társaságát élveznünk. ,,Nem adja ki" az app és automata, ennyit tudtunk meg. :D Írtam a MÁV-nak, hogy miért kell papír jeggyel bohóckodni a 21. században, ha kapok választ, megosztom.
2023. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-10 év között állítsd be a kort. Nekem is ott van.
2023. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Hiába állítom oda, nekem nincs ott. A kalauz is ezen csodálkozott.
2023. okt. 30. 16:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem az alkalmazást, és a gyerek kedvezményei között automatikusan megjelent.
2023. okt. 31. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!