Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dec. 25 és 26-án a BKK-n...

Dec. 25 és 26-án a BKK-n ingyenes utazás van?

Figyelt kérdés
Valaki tudja?
dec. 22. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Már miért lenne?
dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valaki tudna a kérdésre válaszolni nem flegma módon ha kérhetem?
dec. 22. 13:16
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem igen. 75/f.
dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Jav. www.bkk.hu
dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Azt mért flegmaság, ha valaki visszakérdez, hogy ezt az ötletet meg honnan szedted? Soha nem volt ilyen, soha!
dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De szeretnék több oldalról is véleményt hallani, mert ha jól emlékszem volt ilyen lehetőség. Orvoshoz szeretnék menni azokon a napokon, mert pont rendel 25-én akármilyen elképzelhetetlen tudom. Viszont TB-m van, de egy utazásra egyszer 1 hónapban nem akarok 10e forintot kifizetni, karácsonykor.


Egyébként néztem a bkk oldalát, de csak 14 éven aluliak utazhatnak ingyen meg ukrán menekültek. És talán ha még mindig jól emlékszem akkor karácsonykor azért lazábban vették az ellenőrzést, ha volt egyáltalán. A bkk csak annyit ír, hogy ünnepnapokon változóan (most nem írom le) üzemelnek a járatok. De azt, hogy most ott állnak 25-én karácsonykor a büszke ellenőrők és lebírságolnak azt nem írja.


Meg látom jelentenem sem kellett a flegma kommentedet és törölték is.. tanulhatnál egy kis modort mert tudod sok embernek nem tetszik, hogyha nem tudnak valamit akkor hülyének nézve válaszolnak.

dec. 22. 13:41
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepnapokon is vannak ellenőrök. Nem büszkék, hanem ez a munkájuk. 1 jegy 450. Ha 4 kell, az is kijön 1800-ból.
dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Véleményt akarsz hallani egy tényszerű kérdésben? Az igen barátom. Egyértelműen leírták, hogy nincs ingyenes utazás. Meg elvileg te sem olvastál ilyet, mert gondolom nem vagy sem nyugdíjas, sem 14 éven aluli, sem ukrán menekült. Innentől áruld már el hogy mégis mit szeretnél.
dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pesti vagyok és nincs bérletem. Biztos hallottam már volna egy ilyen lehetőségről ha lenne ilyen.
dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 hypno ***** válasza:
100%

Nincs hír róla


[link]


Viszont a két ünnep között a legtöbb helyen ingyenes a parkolás.

dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!