Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyházi helyi járattal...

Nyíregyházi helyi járattal kapcsolatban kérnék segítséget. (?)

Figyelt kérdés

A Debreceni út 102. szám (régi Tigáz épület) alá szeretnék eljutni helyi járattal, azonban sehol nem találom melyik busszal juthatnék el oda, illetve azt főleg nem, hogy hol kell leszállni.


Néztem a volánbusz oldalát, de sajnos nem látok telefonszámot, ahol érdeklődhetnék, pedig fel akartam hívni őket, hogy segítsenek. A google maps sem egyértelmű, mert nem látom melyik megállónál lehet fel/leszállni.

Időpontra mennék, de így nagyon necces lesz elindulni. Sosem jártam ott.


Van aki járatos Nyíregyházán a buszközlekedésben? Nagyon köszönöm ha igen!!



jan. 16. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Oszt honnan?
jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk a belvárosból.

De nekem elég hogy melyik busszal menjek és hol szálljak le.

jan. 16. 19:24
 3/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon fontos lenne, nem tudok már kitől segítséget kérni. Szóval aki gúnyolódni jönne ide az inkább máshol tegye.
jan. 16. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Van egy olyan buszmegálló, hogy TIGÁZ és több busz is megáll ott. A szó szoros értelmében vett belvárosból a 13-as busz lesz számodra a jó választás.
jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4: Jaj de örülök, hogy ide tévedtél!

Köszönöm!

És a rendelőintézettől nem megy arra járat vagy az egészségügyi szakközépiskolától? Még korábban a 10-es buszt láttam a google mapsen. Viszont már most nem találtam.

jan. 16. 20:23
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

[link]

Nyíregyháza, TIGÁZ.


[link]

[link] ?c=17207&l=180&d=0&v=1699

jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ah, nem küldtem el. Amúgy kb két perc guglizás volt az egész.
jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen ezt már én is néztem, de egyáltalán nem vagyok ismerős azon a környéken. Így lövésem sincs merre kell sétálni, hol vannak a megállók. Nem jó sajnos a nekem a 13-as busz.

Max olyan lenne jó, ami vagy a rendelőintézetnél vagy az eü szakközépiskolánál is megáll.

Sajnálom, hogy nincs kocsim. Ez így egy szenvedés.

Nem vagyok nyíregyi, azért értetlenkedek bocsi...

jan. 16. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Én se, de az esetek többségében google maps meg streetview elég hogy odataláljak ahova akarok.
jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!