Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hiába nyomom meg időben a...

Hiába nyomom meg időben a leszállásjelzőt, mindig elfelejtenek megállni, ti mit szólnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ritkán használt megálló, ha elöl szállok akkor azért szólnak be, ha hátul meg nem vesznek észre és utánna rámfogják hogy nem jeleztem időben.
jan. 28. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem jelzed felszálláskor a buszvezetőnek, hogy "Mucsaröcsöge-alsó bekötőútnál szeretnék leszállni"?
jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A rovatot sem találtad meg. Biztis, hogy a megfelelő gimbot nyomtad meg és rendesen? Kigyullad a visszajelző lámpa?
jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy kigyulladt, szomszéd buszról is látszik...
jan. 28. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Felénk nem járnak párhuzamosan a buszok, így ehhez nem tudok hozzászólni.

Viszont sokan csak simogatják a gombot.

Annak nincs jelentősége, hol szállsz le ebből a szempontból.

A vezető a műszerfalat nézi, nem az ajtó környékét.

jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 "szomszéd buszról is látszik"


Megvan a probléma, a szomszéd busz jelzőjét nyomtatott 🤣 Így persze hogy nem áll meg 🤣 Azon a buszon nyomd a jelzőt, amelyiken éppen vagy 😉

jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ajtó fölött is világít, tehát ha csak a belső visszapillantóba belenézne onnan látna...
jan. 29. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Újra írom: a műszerfalon lévő kijelzőt figyeli.
jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer találkoztam olyan Ikarus 280-al, aminél megnyomtam a 2. ajtón egyszer, ajtó felett világított, de a sofőrnél nem, csak akkor ha megnyomtam mégegyszer, esetleg kétszer háromszor nyomd, főleg ha mindig ugyanazzal a busszal mész, simán lehet ott is ez kontakthiba van, amit nem vettek észre.
jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy mit figyel, ha az ajtó fölötti ég akkor az azt jelzi hogy onnantól nem az én reszortom, sikeresen jeleztem.
jan. 29. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Van olyan hogy vészjelző.. ha nem áll meg akkor megnyomod azt is.
jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!