Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 1 milliárdért 3 lift vasútállo...

1 milliárdért 3 lift vasútállomásra?

Figyelt kérdés

[link]

Nem lehetne ezen úgy spórolni, hogy inkább építenek oda 3 db 1 emeletes családi házat beépített lifttel 3x150 millióért, aztán utána további 50M-ért mindent visszabontanának a liftek kivételével? Még így is csak a fele lenne.


febr. 24. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne.
febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Hatalmas ötlet! Beépíteni 3 családi házat az aluljáró szintjébe majd visszabontani úgy hogy csak a lift maradjon, az szerinted 150 millióból kijönne? Amikor egy könnyűszerkezetes, sima földszintes házat szerkezetkészre manapság olyan 30-50 millióért csinálnak meg?
febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.

Én darabját írtam annyiért...

febr. 24. 21:11
 4/5 MGéza ***** válasza:
100%

Még így sem jó. Gondold végig hogy miért: Kezdjük ott hogy a legtöbb kőműves vakargatná a fejét hogy ezt minek meg hogyan és a legtöbb el se vállalná, vagy irreálisan sokat kérne. Mekkora nagy ötlet, szétverni a komplett aluljárót, beépíteni 3 házat majd ezeket visszabontani, szerintem 3X150M nem takarná be, szét kéne verni hozzá a komplett utasperont, lehet a forgalom sem használhatná, sőt biztosan nem.

Amúgy ide nem is házi liftek kerülnek majd be hanem nagyobb fajta liftek.

febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jól van, látom nem érted az iróniát.

2 komplett ház ára, avagy 30 új kocsi ára 1, azaz EGY db liftért nem normális. Akármilyen is az a lift. Erre próbáltam volna utalni. Teljességgel túlárazott, mint minden a vasúton (is), még MO-i viszonyok között is.

febr. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!