Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért sétál el az ellenőr...

Miért sétál el az ellenőr szemrebbenés nélkül a cigány mellett?

Figyelt kérdés
Vasárnap utaztam a héven, jött az ellenőr mindenki vett jegyet, megmutatta a bérletét. Végigment a kocsin és felszállt egy cigány nő, leült. Az ellenőr megint végigsétált pár megállóval később, látta hogy a cigány nő nem volt ott mielőtt már itt járt, de szemrebbenés nélkül tovább sétált. A cigány nő ezután mosolygott egyet magában.. Egyszerűen felháborító ez az egész. Tisztességes ember vegye meg a jegyet, mert nem utazhat jegy nélkül. > Elhagytam/bent maradt valahol a suliban a bérletem, jött az ellenőr, kerestem a bérletemet, mert tudtam hogy reggel még megvolt. Mondtam hogy nincs meg, kérdezi ellopták, mondom nem tudom.. Erre meg kellett hogy vegyem a jegyet, pedig nem nézek ki úgy mint aki kamuzik hogy nincs nála a bérlet... A két eset összehasonlítva eléggé dühítő.
2010. okt. 25. 21:33
 1/8 anonim válasza:
100%

Ezt most komolyan kérded jó ember?

Be vannak szarva a magyarok(többség)a cigányoktól.

Legyen az nő vagy férfi. Jól pofán kellett volna baszni amikor mosolygott egyet. Csodálkoznak hogy utálják őket.

2010. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Szegény elnyomott kisebbségi, ráadásul a gyengébbik nemből...

Az ellenőr biztos felmérte (tapasztalatból), hogy csak egy kiadós üvöltözést kaphat (nem jegyet) és talán még őt rúgják ki meg le a HÉV-ről a rokonok.

2010. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos tényleg felháborító! Arról meg már ne is beszéljünk, hogy söröztünk haverokkal ( 1 tálca sör volt 6 emberre),iszogattunk nyugisan, beszélgettünk, majd 2 rendőr arra tévedt és megbüntettek mindenkit közterületen lévő alkohol fogyasztásért fejenként 10ezer forintra. NEM RONGÁLTUNK, NEM ÜVÖLTÖZÜNK, NEM SZEMETELTÜNK, NEM DOHÁNYOZTUNK, csak végre amikor egy kicsit jobb idő volt kiültünk haverokkal kicsit az utcára, hogy ne a 4 fal között kelljen lenni végre. Erre mit ad a jóisten arra tévedt egy egész cigánybanda akik üvöltöztek, szemeteltek, ITTAK, és még ki tudja mit csináltak, de le se szarták őket, csak mentek tovább. És mikor megmertük kérdezni, hogy az nem baj amit ők csinálnak, csak annyit közöltek velünk, hogy ne törödjünk azzal, hogy mások mit csinálnak, hanem MI tartsuk be a szabályokat, magyarul mindenki magáért felelős, és csak magával törődhet. Kérdem én:


HOL VAN ITT IGAZSÁG?

2010. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%

Hát, mert a cigány nő valószínűleg hívta volna Hoszé Ármándóékat meg az urát és közösen szarrá verték volna az ellenőrt.

Egyébként nem mindegyik ellenőr ilyen beszari. Múltkor a villamoson egy ellenőr - aki nem mellesleg nő volt - leszállított egy tíz fős cigánybandát a villamosról, mert nem volt náluk jegy, és meg is büntette őket.

2010. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyi ilyen történet van és utálom ami ebben az országban folyik.még rosszabb,ha nem csak hallod ezeket,hanem a saját magad is szembesülsz vele..:((
2010. okt. 25. 22:50
 6/8 anonim válasza:

csak végre tenni kéne ellenük valamit, mert ez csak a mi országunk. nekem is volt már pár esetem, meg akartak verni stb. de sokszor például este megyek haza, és olyankor szembe jön velem egy csoport, mi mást tudsz csinálni, mint elfordulni, leszegni a fejed.

ha nekem állnának, elhiszed, h semmi nem lenne?

de ha én mennék nekik, akkor pedig csoportos cigány verésért 2-3év:d és este menne a híradóban a 'cigánverés'.

de ha engem vernének meg, akkor sehol nem lennem, mert jaj szegény kisebbség...

valahol ha a gyerek már eléri a középiskolát akkor ingyen laptop, több pénz? mert sok megyében így van. menjenek el a f.omba. csak a tetves orbán főcigánynak kellennek a szavazók és a testvéreknek nem fognak rosszat tenni.


csak az a baj, egy jobbik-os felvonulás után, csak azok járnának rosszul, akik szegény magyarok, és közel laknak a putrikhoz. rablás, nemi erőszak stb.

beviszik őket abörtönbe, még kaját is kapnak, kigyúrják magukat...még rosszabbak lesznek.

1. kéne halálbüntetést. mint kínában. vagy mint dél-koreában. a focicsapat nem jutott be a legjobbak közé, az utcán bárki leordíthatta őket, verhette őket.stb. kormány választja..

2010. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21:45 HOL VAN ITT IGAZSÁG? Az igazság odaát van!!!
2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán mert Ő meg gyáva!!!!
2010. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!