Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Iskolalátogatási Igazolás...

Iskolalátogatási Igazolás elfogadható diákigazolványként?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy a jogszabályok mit mondanak erről ?


Úgy tudom a kallernak kötelező elfogadnia az iskolalátogatásik személyivel kiegészítve.


2010. nov. 19. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
elvileg nem fogadják el a kis köcsögök
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát nem mondjuk, nem büntetett meg ma a kaller.. de magyarázott csak a polómon látta h melyik iskola szerintem, meg az iskolalátogatásin és hagyott inkább..
2010. nov. 19. 22:31
 13/19 A kérdező kommentje:
mondjuk tökmind1 ha jogosan büntet meg
2010. nov. 19. 22:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Valóban nem fogadják el a "kis köcsögök" méghozzá azért nem mert a diákkedvezmény érvényes diákIGAZOLVÁNYra jár.

Tehát nem érvényes iskolalátogatási igazolással, tanulói azonosító kártyával, ellenőrzővel, matek füzettel, indexxel, semmivel, csak diákigazolvánnyal. Mert ez az előírás.

És úgy röviden, 2 perc alatt bárki készít otthon iskolalátogatásit, míg diákigazolványt nem.

Ha az az előírás, hogy siáűkigazolvány kell akkor az kell és kész, ezért köcsögözni alacsony intelligencia szintre vall.

Ha nincs diákod kérj ideiglenest erre találták ki.


És természetesen rosszul tudod nem kell elfogadnia, csak egy 129. féle tévhit ami az emberek között terjed.

2010. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azért pecséttel ellátott, és igazgató által aláírt papírt nem hiszem hogy olyan egyszerű lenne otthon nyomtatni de ön biztos jobban tudja.
2010. nov. 20. 10:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem haragszol jobban tudom.

A vasútnál dolgozom a személyszállításnál, és majdnem napi szinten találkozok "profibbnál profibb" hamisítványokkal legyen az iskolai igazolás vagy nyugdíjas szelvény.

Jó a diákigazolvány sem 100%-ig biztonságos mert a matricát ott is próbálják cserélgetni, de még mindig biztosabb mint egy papír.


És ne haragudj, de azért mocskolódni a kollégáimon, mert Te lusta vagy felemelni a feneked és igényelni egy ideiglenes diákigazolványt igen bunk dolog.

2010. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jah azt elfelejtettem: Szerinted egy jegyvizsgálónak számítana, hogy milyen krix-krax van ott aláírásnak? Neked lehet nagyrabecsült dolog, hogy ott az iskolád igazgatója írta alá, a kalauz csak egy aláírást látna.

Innentől otthon is odavéshetsz valamit, nem oszt nem szoroz az ellenőrzésnél.

2010. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem is tudom miről beszél :) Én azt hiszem egy rossz szót nem szóltam, írtam a kollégáira.. És mivel ezen a "fórumon" az elküldött hozzá szólást módosítani sem lehet, így nem értem hogy mire írta? Az egyik hozzá szóló használta a "kis köcsögök" jelzőt nem a kérdező(én).


És én is ha valakire olyan jelzőt használok azt nem az illetőre értem (jelent esetben a mávnál) hanem a felső vezetést okolom, visszavezetve a politikát, amiért kva érdekes hogy ameddig az előző diákigazolvány érvényes volt addig nem kérték, és amikor már újat kellett igényelni akkor érdekes módon minden vonaton kérték az igazolványt. És akkor felteszem a kérdést hogy ki is végzi hanyagul a munkáját? Vagy ahogy ön fogalmazott lustán ?

2010. nov. 20. 10:36
 19/19 anonim válasza:
nekem tavaly decemberbe elveszett a diákom és megbüntettek miatta megkérdeztem az információs irodán és ott azt mongyák hogy lakcimkártyával és isklát. ki tudom váltani a diákot
2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!