Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehetek szemüvegesen pilóta?...

Lehetek szemüvegesen pilóta? Egyik szemem -0,75 a másik -1es. Tehát nem olyan rossz.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sajnos tokeletes kell legyen...
2010. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
katonai vezető és felderítő nem lehet szemüveges. De mindezek mellett számtalan vizsgálat kell.Van egy jó ismerősöm.Vadászpilóta volt.Mivel parlagfű allergiájából nem tudták kigyógyítani leszerelték. Iszonyú thraumán esett át ez miatt. Gondold el ha egy vadászpilóta a maszkja alatt elkezd tüsszögni, és nemcsak egyet, de legalább egymás után 20-at, az végzetes lehet.
2010. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
helikoptert se lehet? :O
2010. nov. 27. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
azért hozzáteném h ha megcsináltatod (műteted) akkor lehetsz vadászpilota is. és amugyis ennyire szigoru szabályok csak a katonai repülésben vannak a kereskedelni repülésbe valamivel enyhébb
2010. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét egy rakásra... A "megcsináltatás" az kizáró ok, mind a katonai, mind a polgári repülésben. Tehát jobban jársz ha így hagyod, mert így még polgári pilóta lehetsz. 3 dioptria a határ az első vizsgálat alkalmával, később ez 5-ig romolhat...
2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát mikor légiirányítonak jelentkeztem ahoz kellett orvosi is ugyanaz a reporvosi mint a vadászpilotáknál ott megkérdeztem a lézeres szeműtétet és aztmondták h mehet.(pilota nemlehetnék mert kicsit nagy vagyok hozzá:D csak kiváncsi voltam:)
2010. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Malév HR-osztályán dolgozom, és az alapján mondtam, amit mondtam: a lézeres szemműtét kizáró ok.
2010. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Persze lehetsz pilóta nem kell tökéletes szeműnek lenned +/-4 es szemmel is lehetsz még pilóta. Egyébként ha nem hiszed nézz utána
2018. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!