Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Reggelenként ugyanabban az...

Fjodor kérdése:

Reggelenként ugyanabban az időpontban utazom a BKV bizonyos buszjáratain. Megfigyeltem hogy a szerdai napon mindig kevesebb utas van a buszon. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, talán az emberek később kelnek fel?

Én azt tapasztaltam, hogy csütörtökön kb. negyed órával később indul el az autós csúcsforgalom...

2010. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,azt tudom csak mondani,hogy felénk szerdán van a legnagyobb tömegnyomor a járatokon,mert piaci nap és olyankor duplájára nő a buszozó öregek száma,a megpakolt szatyrokról nem is beszélve.De hogy megfogyatkozni mitől szoktak,azt nem tudom...
2010. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az órarenddel van összefüggésben, lehet hogy az embereknek valamiért épp hét közepén esik jól az ügyek intézése, vagy valami hasonló.
2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs ott piac :D Ha szerdán piac nap van, akkor kevesebb idős utasra számíthatsz, mert azok a piac felé "kerülnek" :D
2018. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!