Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV büntetés fizetés?! Fontos

BKV büntetés fizetés?! Fontos

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy még idén audusztusban megbüntettek Deák Ferenc téren 12000ftra picit indokolatlannak éreztem mert egy nappal járt le a bérletem és csak Deákon tudtam volna venni mivel Újpest városkapunál szálltam fel ahol nem lehet kapni bérletet! Ezért nem is fizettem be. Most kaptam egy bizonyos ügyvédi irodától felszólítást 49.000 ftról (ezt sem értem hogy mért ennyi mikor bkv honlapján 24.500ftot írnak ilyen esetbe) Van arra a büntetés napjára szóló bérletem! Az a kérdésem hogy ha bemegyek akácfa utcába bemutatom az akkori bérletem akkor azt fogják mondani hogy jó akkor nem kell befizetned? Vagy még a házat is elviszik a fejem fölül? Kérlek irjatok!
2010. dec. 8. 10:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Mi a bajotok??? Mindenki olyan becsületes lett hirtelen-.-Ti még sohasem jártatok így?Mindenki briccelt már....

Nekem van 1 ismerősöm,akinek 120 ezer forint tartozása volt, mert többször is megbüntették és nem fizette be...

Azóta sem történt semmi:D:D:D(elméletileg nem tudnak mit csinálni)

Mondhatjátok h ez hülyeség,meg hogy majd jönnek a bahajtók,de akkor is ez megtörtént és nem lesz belőle semmi...

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ne fizesd be,hanem hogy nézd át a törvényeket,hogy mit tehetnek és mit nem!!!

2010. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!