Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerettek buszozni? Miért,...

Szerettek buszozni? Miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek. Ráadásul költségkímélő,és nem én idegeskedek a sok hü.lye miatt az úton,és a felelősség sem rajtam van.
2010. dec. 17. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretnék buszozni már amelyiken van fűtés ilyenkor egyébként nem buszozom mert drága még mindig jobb a kocsi. 5 km-en belül meg marad a bicikli.
2010. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretek, mert itt nagyon rossz a tömegközlekedés. Alig indítanak buszt, ezért mindig tele van, fél órákat kell várni az átszálláshoz, mert nincsenek összehangolva a járatok, minden busz egyszerre indul és nem lehet elérni a csatlakozást. Udvariatlanok a sofőrök, pl. sokszor láttam már olyat, hogy valaki futott a buszhoz, már szállt volna fel, a sofőr meg az orra előtt bevágta az ajtót. Nem tartják be a menetrendet, gyakran szoktam látni, hogy a kiírt indulási idő után 2-3 perccel a sofőrök még nyugisan cigiznek a buszuk előtt. Ezt még fokozza az is, hogy csak az első ajtónál lehet felszállni, ezért mindenki oda tömörül, így nagyon lassan megy a felszállás, még többet késik a busz. A járművek undorító állapotban vannak, tele van firkálva minden felület, mindenhol rágógumi, szemét, kosz. Ha a bérlet ára ezzel a szolgáltatással arányos lenne, akkor egy rossz szó nélkül elviselném, de az is méregdrága, úgyhogy nem tudom, mit képzelnek ezek magukról.
2010. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretek,szoktam csak úgy céltalanul is,igaz nekem a tömegközlekedéshez fog kapcsolódni majd a szakmám is. :)
2010. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Távolsági busszal járok és nem szeretem mert ritkán megy, van amikor fél órát kell várni, jó esetben csak 10 percet.

Mindig tömve van a busz de nekem megéri anyagilag mert diák vagyok, így féláron van a jegy de ha kijárom a sulit akkor veszek autót és azzal megyek majd mert ugyan annyi pénzből lehet vele bejutni a városba mint busszal.

2010. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Városon belül mnincs bajom vele.

Távolsági busszal viszont nem bírok utazni, előjön a pánikbetegségem. Plusz a vonat olcsóbb is és kényelmesebb. És azon semmi bajom :D

Kocsim mondjuk nincs, tehát nekem az nem opció, de azt hiszem, ha lesz is, akkor sem fogom mindennaposan használni.

2010. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Imadok. Csak nezem a tajat, ha meg dugo van az autosokat kukkolom.(:
2010. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vonat kényelmesebb
2010. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
távolságizni nem szoktam csak városin járkálni, de itt szerencsére a legtöbb busz jó állapotban van viszonylag. (Kisalföld Volán)
2010. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én utálok buszozni! Nem tok reggelizni mert ha reggelizek akk hányok. :@ Utálom a kora reggeli járatokat mert tömve vannak, meleg van és a beszélgetés meg a busz keltette alapzaj: egyszerűen rosszul vagyok ettől! Ráadásul mindig tiszta mocsok a busz!


L/14

2010. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Utolsónak hát persze hogy a lányok nem szeretnek buszozni de a fiúk meg pont a hangja meg ilyenek miatt szeretik a buszt! Amúgy én szeretek buszozni de nálunk meg az a baj hogy távolsági járatoknál 1 - 1.5 óra a járatok közti idő:(
2010. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!