Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerettek buszozni? Miért,...

Szerettek buszozni? Miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek. Ráadásul költségkímélő,és nem én idegeskedek a sok hü.lye miatt az úton,és a felelősség sem rajtam van.
2010. dec. 17. 07:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mert:


-pontatlan

-lassú

-tömve van

-öreg, koszos, büdös busz, szar a fűtés-nincs légkondi

-bunkó utasok



És a teljes árú jegy rohadt drága. Ennyi.

2010. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
74%
ha nincs tömeg és csúcsidő,akkor szeretek.a távolsági buszt jobban pereferálom,mint a tömegközlekedést,de ez lehet hogy csak azért van így,mert budapesti vagyok
2010. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

nem szeretek, mert idegeskedek a sok hülye ember miatt, a tömegnyomor miatt, és k.rvadrága a bérlet...

17L

2011. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
58%

NEM:

- A távolsági buszokra korlátozott mennyiségű utas szállhat fel. Ez általában a sofőr szubjektív megítélésén múlik. Sokan inkább utaznának tömöttebb buszon is, mint semmilyenen, ha a sofőr felengedné őket.

- Nem lehet felkelni, az üléshez vannak "kötve" az utasok.

- A megállókban az utastájékoztatás=0

- A buszpályaudvarokon sem tudják megmondani, hogy a busz 3,30, vagy 300 percet késik (sokszor a vonatnál is pontatlanul informálnak, de többségében pozitívabb róla a véleményem)

- Csak akkora (és annyi) csomag vihető, amennyi az ülés alá elfér (minimális), vagy a sofőr a busz aljába beteszi. Sokszor nem hajlandóak, csak néhány csomagot elhelyezni. Ha odaútban sikerült esetleg betetti a csomagot a busz aljába, lehet, hogy hazafelé nem engedik. (MEGTÖRTÉNT)

- Babakocsi, kerékpár szinte lehetetlen.

- ...

Tömören: Sokkal rugalmasabb, emberbarátabb a vasúti közlekedés.

2011. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szimplán nem szeretek, hanem inkább gyűlölök buszozni!!!!! Most még viszonylag olcsó mert elmentem másodszakmára és van diákom de az egész áras bérlet iszonyat drága.... kb 50km-t utazok naponta a buszok reggel kb óránként indulnak délkörül megy 2 busz 12:00 12:10 1-2 utassal délután pedig kb óránként namármost ezt a két deles buszt leszámítva tömegnyomor van SŐT a tömegnyomor talán még enyhe kifejezés.....

Szóval mondanom se kell ha sikerül idén letennem a jogsit HA BELEDÖGLÖK SE FOGOK TÖBBET BUSZOZNI!!!!

2016. ápr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
50%

Hát figyeljetek meg lehet szokni azt is. Nos szerintetek akik évek óta busszal, vagy vonattal utaznak? Eddig is megoldották csomaggal, vagy anélkül. Én speciel világ életemben busszal utaztam eddig is, mert nekem az egészségi állapotom miatt nem adják meg a jogsit ennyi. Viszont hát állni kell, tömeg van? Életerős fiatalemberek/lányok/hölgyek vagytok ne ám már azt a kb. 15-20 perces utat nem bírjátok ki?!..Én biztos nem lennék arra rászorulva, hogy egy fiatal kis csx...tri hordja minden nap a p.cs..ámat csak azért, mert neki van jogosítványa ezt a büszkeségem nem viselné el az biztos. Vagy egy kisgyerek hordaná minden nap a hátsómat, mert neki van jogsija nem kell itt a felesleges duma. Tehát hála istennek eddig is megoldottam a napi munkába járást a tömegközlekedéssel akár koszos, akár nagy a tömeg egyszer azt is meg lehet szokni. Viszont akik már egészen fiatal kis csx..tri, vagy kisgyerek megszerzik a jogsijukat, szerintem ők azok, akik jobban el vannak szállva maguktól ebben a korban ezért halnak meg ennyien fiatalok autó, vagy motor balesetben, és amint oda ül valamelyik a volán mögé, máris azt hiszi magáról, hogy ő ott a kiskirály, vagy a királykisasszony. Mindenesetre a kérdezőnek igaza van, mert tényleg elég sok hülye idióta barom állat van az utakon, és ezért is van ennyi baleset, mert mindenki türelmetlen, vagy annyira el van magától szállva, hogy az már fúúú.!

Ezért minden tiszteletem a kérdezőé.

Bocs, ha egy kicsit hosszú voltam.

2018. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!