Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen végzettség kell a...

Milyen végzettség kell a buszsofőrnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

Hát barátom nagyon el vagy tévedve.

Értelem szerűen a külföldön fuvarozol, akkor kell a nemzetközi, aminek a belföldi az alapja. Ha csak most csináltál pár éve jogsit akkor kell a többi. Sofőrkártya nélkül el se indulhatsz. Akkor már kerék is kell.A nyelv az mostanság már jól jön de nem követelmény. Érettségi, diploma meg pláne nem csak jó ha van. De ennyi erőből még felsorolhatnál annyi mindent ami jó ha van, de ismétlem nem kötelező..

2011. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó Okostojásnak:


Már hogyne indulhatnál el "sofőrkártya" nélkül!!!


Ha papír korongos a tachográfod a kocsin hova dugod a digikártyát??

A lyukadba?

Én inkább ülök rajta :) :)

2011. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudtam, hogy 7 évnél öregebb buszokkal nyomod. Feltételeztem ha nálatok még diploma is kell akkor legalább egy nívós cég. Természetesen ha régi a jármű akkor korong kell a tachográfba. De ha kereke is van, akkor abba levegő is kell. Ugyan már....
2011. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha "Természetesen ha régi a jármű akkor korong kell a tachográfba.", akkor ezek szerint csak el lehet indulni söfőr-kártya nélkül is!!!!!!

Kissé ellentmondásba keveredtél,nem gondolod?


Na mindegy, nekem nincs időm a hülyékre.

2011. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Baromságokat beszélsz és közben mást hülyézel le? Érdekes figura lehetsz... A levegőt el ne felejtsd okostóni ....
2011. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!