Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőrnek lenni?

Milyen buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%
Itthon,csak megélhetés,külföldön megbecsülés!
2010. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim válasza:
100%
Engem majdnem mindig elütnek.. :) Sietnek, kapkodnak, ebből gondolom, hogy elég stresszes munka lehet. Apukám jó 20 éve volt buszsofőr. Sokat volt távol a családtól, ezért amikor megszülettünk kénytelen volt váltani. Persze ez attól is függ, hogy hol tudsz elhelyezkedni sofőrként...
2010. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 4. 13:32
 4/69 A kérdező kommentje:
egyéb vélemény?:D
2010. jún. 4. 15:40
 5/69 anonim ***** válasza:
99%

NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓ én élvezem!! BKV-nál vagyok 22 éves, és így hogy még anyámnál lakom így egész jó a pénz, és ha még be is vállal az ember még jobb!! Ez volt a vágyam mindig is, hogy egész nap csak vezessek! Jó, persze nem akarom egész életemben ezt csinálni.

ami+:

eléggé szabadnak érzem magam, jó csajok (nem 1x jöttek már oda), szeretem a forgalmat, közlekedést, és valamennyire az embereket is.

ami-:

Sok idős rohan, szalad életét kockáztatja, hogy elérje a buszt, nemigaz hogy nincs +10 perce. vannak paraszt utasok, akiket megvárok, és nem bírnak inteni hogy kösz, vagy valami, akkor szoktam bemondani hangosba hogy: nagyon örülök hogy megvárhattam a hölgyet/urat. Akkor általában már észreveszik magukat. Paraszt autósok/taxisok.

Meg azt is nagyon bírom, mikor odaáll, és elkezd nézni. Én se nézhetek bele az ő munkájába 30cm-ről.

2010. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 5. 06:25
 7/69 anonim ***** válasza:
0%

és kocsmárosnak

boltosnak

futárnak

tanárnak

miniszterelnöknek? ennél bacább kérdése esetleg vkinek?!

2010. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
az nem érdekel köszi
2010. jún. 5. 21:03
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
20:05-nek...teljesen egyetértek a + és a - észrevételeiddel...Én is ezt csinálom.De mivel én már nem a szüleimmel lakok,így nem egy nagy buli ez az egész..Sok a stressz,az utasok udvariatlanok (akinek nem inge....),és tényleg rohannak össze-vissza a busz előtt.Csak az nem tudja az,aki nem vezetett buszt,hogy a holttér óriási.Nem lehet sok helyet belátni a busz körül,és ezzel nincsenek tisztába az emberek..És sorolhatnám még napestig..De alapjába véve szerintem nem olyan rossz..
2010. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Pedig nem egy egyszerű dolog irányítani egy ekkora járművet :/
2010. jún. 7. 07:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!