Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 17 éves vagyok megvan a B...

Audiofly kérdése:

17 éves vagyok megvan a B kategóriás jogosítványom és az EU-s országokban szeretnék utazgatni autóval, szerintetek?

Figyelt kérdés
Romániába szeretnék utazni első sorban megnézni Erdélyt, és mint láttam más kérdéseknél nem szabad elhagynom az országot 18 év alat.. és ha mégis vezetnék kb. milyen büntetésekre kéne számítanom? (Rendes válaszokat kérek nem flegmázást)
2011. jún. 7. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen egyedül vezettem Münchenbe oda-vissza 1 nap alatt....szerencsémre nem volt egy rendőr se, csak osztrákba éjjel lefotóztak 110 helyett 140el mentek (mivel sietnem is kellett , de Mo.ra nem küldték a büntit:D)


De azért elég kockázatos, kitudja hol van rendőr:S

2011. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves Erdélyi srác köszönöm különösen , hogy válaszoltál te is :) románul nem tudok de van személyes ismerős aki miatt szeretnék Erdélybe menni . (szóval lenne ki beszélje a nyelvet) igazság szerint büntetést legfeljebb kifizetem , mert dolgozom de nem szeretném, hogy a jogsimat elvegyék .. :|
2011. jún. 8. 00:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy is döntesz, remélem tudod, hogy mit vállalsz be. Pontosan ismerem a viszonyokat és van összehasonlítási alapom Magyarország képében. A romániai közlekedési morált szoknia kell egy rutinos sofőrnek is, nembeszélve az útviszonyokról (rossz minőségű utak, sokszor felfestés hiánya, logikátlan táblaelhelyezések - nem is értem mindig, hogy épp hova vonatkozik stb.) Tehát csak óvatosan!
2011. jún. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!