Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elkapott az ellenőr, de...

Ha elkapott az ellenőr, de beviszem a bérletemet az Akácfa utcába, akkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól, mert te BKV-rajongó vagy, nem mindenki az. Amúgy pedig maszatolod a dolgokat, fizetés nélkül távozást emlegetsz, amikor senkit egy büdös szóval nem mondta, hogy nem fizet a BKV-ért. Annyit írtam, hogy pofátlanság ennyit elkérni egy szaros bemutatásért, csak mert az ember feledékeny volt, és én nem is vagyok hajlandó újból fizetni érte. Ettől még fogom használni a BKV-t.
2011. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Van már matricám! :)
2011. jún. 13. 12:24
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elmentem, 2000Ft-ot kellett fizetnem!
2011. jún. 14. 12:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 00:15...


Ha otthonhagyod a bérletedet,és elkapnak,jogosan kell fizetni.Az utazási feltételekben benne van,hogyha jön az ellenőr,be kell mutatnod a jegyet,bérletet ott a helyszínen.Ott van nálad?Nincs...Ennyi erővel azt is mondhatnád,otthon van 10 millám,senki sem hiszsi el,tehát úgy kezelnek,mintha bliccelnél..

Másrészről én ezt hívom tanulópénznek.Legközelebb nem hagyod otthon.

Az meg téged minősít,hogy használsz valamit,de szidod..Otthon a párod főz egy finomat,megeszed,a háta mögött meg szidod?Ezek szerint igen..

Na mindegy,mindenki magából indul ki..Többek között az ilyen hozzáállás miatt olyan a magyar ember megítélése külföldön,amilyen...Gratulálok...

2011. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ja
2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy olcsóbb
2017. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!