Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Választhatom-e azt, hogy...

Mion88 kérdése:

Választhatom-e azt, hogy leszállok, ha az ellenőr megakar büntetni?

Figyelt kérdés
nem szoktam lógni, de sajnos az utóbbi pár hónapban diákbérlettel utazom, pedig március óta felnőttet kéne venni. sajnos még (mivel munkát keresek azóta) nem tudok erre 10ezer forintot áldozni havonta, de a diákot megveszem, mert nem szeretek bliccelni. ma volt az első eset hogy be kellett mutatni a diákigazolványomat és ki is derült, hogy "sumákolok". úgy döntöttem szó nélkül távozom a járműről és bevált mert nem akadályoztak meg benne. itthon utánanéztem hogy megtehetem-e azt, hogy ilyenkor megszakítom a közlekedést, és valahol azt írják igen, valahol pedig azt, hogy nem. ezért érdekelne hogy ti mit tudtok erről. köszönöm
2011. szept. 28. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

www.liaiskola.hu

Ha van érettségid, iratkozz be egy tanfolyamra, és egy évig újra van diákod. 20e Ft a beiratkozás, 550 Ft az igazolvány. Szerintem ennyit megér...

2011. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb megoldás a séta vagy a bringa, ha nincs pénzed.
2011. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
Ellenőr nem igazoltathat!Tehát leszállsz és elballagsz. Ha erőszakkal visszatart térdenrúgod.
2011. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!