Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek: egy 17...

Mi a véleményetek: egy 17 éves lányt, egyedül a vonattal el lehetne engedni egy útra (kb.3óra, és 155 km) egy Kelenföldi átszállással?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit távol lakunk egymástól és így azt szeretném ha megoldanánk, hogy egy hónapban kétszer lássam. Nos ugye az nem várható el, hogy mindig csak ő jöjjön, és úgy érzem 17 évesen már azért csak nem kötnék ki Debrecenbe, Székesfehérvár helyett. Ugye van szám, meg tudok kérdezni valakit ha gond lenne, és wifi is valahol biztos van.

Szóval az érdekelne, hogy ti elengednétek e a "17 éves lányotokat"? Bíznátok benne? Ha nem, miért nem? És mik a veszélyek, mire kell nagyon odafigyelni?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 15. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát én 8 éves korom óta egyedül utazok,igaz akkor még úgy működött,h anya felrakott a buszra,a mamáék meg leszedtek :)

aztán eltelt 10 év és azóta mindenhova egyedül járok,úgy 14-15 éves korom óta

nem 1x megyek fel Bp-re egyedül

uh szerintem ennyi önnálóságnak már kell lennie ennyi idősen

am erről a megerőszakolnak...10 km-es vonatúton ugyanúgy beléd tudnak kötni,mint 150 km-en

ez ugyanolyan,h aki ki akar vkit rabolni az megteszi bármikor,nem kell ahhoz vak sötétnek lenni

na mind1

ez az én véleményem

18/L

2011. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem mi nézünk sok filmet, hanem anyámék.:) utolsó: a válasz teljesen jogos, nos akk ezt értessük meg muterékkal is.:D
2011. okt. 15. 10:24
 13/16 anonim ***** válasza:
17 évesen minden további nélkül. Nem mondom, hogy a szüleid félelmei nem jogosak, bár nem erőszakolnak meg minden második lányt ez is tény. Na de nem élhetsz egész életedben búra alatt.
2011. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
21 éves vagyok,megszoktam,hogy mikor kisebb voltam, mindig csak úgy mehettem el mindenhova,ha minden átszállásnál vagy minden félórában telefonáltam h hol tartok épp...ez annyira bennem maradt,hogy mindig felhívom anyumat,ha vmi hosszabb útra megyek,ha egészben odaértem:) de anyum 50 éves és ő is mindig felhívja nagyit,ha elmegyünk vmi hosszabb útra..ez nálunk így lett megszokva:)
2011. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ezeket a "beszólásokat" én sem értem, mintha mi tehetnénk róla, hogy a szüleink szerint minden sarkon maffiatagok ácsorognak, meg mi kérnénk őket arra, hogy ne engedjenek el, hadd éljünk "búra alatt"... o.O


Amúgy én már 21 vagyok, egyedül élek 200 km-re a szüleimtől 3 éve, és eddig semmi bajom nem történt :D:D A szülők viszont megállás nélkül aggódnak :)))))

2011. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15 èvesen Debrecenből a lakásajtóból a nagyállomásig, az állomástól a nyugatiig a nyugatitól a Liszt Ferencig, a repülőtérről egyedül Párizsig mentem. Ja ès vissza is èlve,csomagokkal,papírokkal,èrtékkel együtt jöttem. :)
2016. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!