Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntetett az ellenőr,...

Megbüntetett az ellenőr, bekamuztam a lakcímem, meg a szül. évem, személyit nem kért, nem írta fel a személyi számom?

Figyelt kérdés
bementem az akácfába egy másik ügy miatt,és ezt az ügyemet is említették.azt mondtam,nem tudok ilyenről,kértem az adatokat az esetről.azt mondta a nő,nem adhatja ki.Ha engem büntettek meg,akkor nekem miért nem adhatja ki? mert szerintem jogom van tudni,ha engem érint az ügy.erre van vmi törvény,vagy csak k%csög%sködött velem? helyette adott egy papírt,hogy töltsem ki,ha nem értek egyet a büntetéssel,és majd írásszakértő meg az akárkicsoda kielemzi,hogy valóban jogosan fellebezek-e.
2011. dec. 5. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom kell-e adatot szolgáltatniuk, de szerintem kellene. Legalábbis azt a papírt megmutatni amit fiktív adatokkal, de csak aláírtál valahogy.

De amúgy minek mutassa meg? Azon nem a te adataid vannak, elleben a te írásod, aláírásod. Így az írásszakértő előtt rögtön bukó a dolog...

2011. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a baj,csak gondoltam legalább tudnám mondani,hogy nem az enyém.meg talán az írást is meg lehet másítani.
2011. dec. 5. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írást nem tudod megmásítani, egy alsókategóriás grafológus is 1 perc alatt észreveszi hogy nem a normál kézírásoddal írsz...
2011. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor a k******** kib****** anyjukat b******* meg!

:-)

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 5. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmazd át úgy, hogy rád vonatkozzék. Te nem vettél jegyet nem ők...
2011. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritka nagy Bal fsz vagy XD..

Ha nem lett volna másik ügyed az életbe nem találtak volna meg.

2011. dec. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a bókot,de szerintem semmi köze hozzá.mindkét ügy benne volt a rendszerben,mindkettő priuszt nyilvántartották,szóval tök mindegy,a másik csekket is nekem küldték volna ki.
2011. dec. 6. 15:37
 8/13 A kérdező kommentje:
tegnap 22:31 inkább felajánlom neked okostojás eminens cock sucker...
2011. dec. 6. 15:38
 9/13 A kérdező kommentje:
ja és kívánom,hogy te is ilyen helyzetbe kerülj,azért mert a másik nadrágodban maradt a bérleted,amit egyébként megvettél 10 000 ft-ért....
2011. dec. 6. 15:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy arra én kíváncsi lennék, hogy ha nem kért és nem adtál személyi, akkor hogy írta fel a számát... :D
2011. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!