Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntetett az ellenőr,...

Megbüntetett az ellenőr, bekamuztam a lakcímem, meg a szül. évem, személyit nem kért, nem írta fel a személyi számom?

Figyelt kérdés
bementem az akácfába egy másik ügy miatt,és ezt az ügyemet is említették.azt mondtam,nem tudok ilyenről,kértem az adatokat az esetről.azt mondta a nő,nem adhatja ki.Ha engem büntettek meg,akkor nekem miért nem adhatja ki? mert szerintem jogom van tudni,ha engem érint az ügy.erre van vmi törvény,vagy csak k%csög%sködött velem? helyette adott egy papírt,hogy töltsem ki,ha nem értek egyet a büntetéssel,és majd írásszakértő meg az akárkicsoda kielemzi,hogy valóban jogosan fellebezek-e.
2011. dec. 5. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
két ügyem volt.az elsőnél nem kért.a másodiknál elfelejtettem,hogy lejárt a bérletem,akkor ezért büntettek meg,ott kért személyit.
2011. dec. 7. 15:48
 12/13 anonim válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Ki kellett fizetned a büntetéseket?
2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kifizettem igen,nem akartam kockáztatni.
2022. jan. 15. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!