Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a BKV-ellenőröket, még a becsületes utas is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók, még a becsületes utasokkal is:P Főleg, ha fiatal/alacsony/nő az utas.
2012. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
én nem utálom, mindig az jut az eszembe, hogy én is tapló lennék, ha csak ilyen sz*r melóm lenne. na meg azért is bunkók, mert sok utas eleve úgy áll hozzájuk, hogy "jaj, k*csög bkv-ellenőr".
2012. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én se utálom őket!



csak a munkájukat végzik


a rendőröket is "mindenki" utálja

én spec nem

2012. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert mind köcsög és minden biszbaszba belekötnek!
2012. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én se utálom őket, épp ezért kérdeztem.

elsőnek:)

Én nem vagyok se alacsony, se nő és lassan már fiatal se.

2012. jan. 8. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem minden hónapban van bérletem stb. még nem volt összetűzésem velük, így komoly problémám nincs. Bár az fel tud idegesíteni, amikor reggel a tömegben nagy nehezen előtúrom a bérletemet és rá se néz...

Másik oldalról viszont számtalan történetet hallottam, arról, hogy a tisztességes utasokba is belekötöttek, így fenntartásaim vannak.

2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

A metrónál állók nagyon hülyék, bűzlenek az alkoholtól meg még ki tudja mitől. Ha nagynehezen előkaparod a bérletet, akkor meg sem nézi, de ha valami nem tetszik neki már kötözködik a gyökér. Ha egy lány átlagosnál jobban néz ki, dülledt szemekkel bámulják, mint aki pinát még nem is látott. (Mondjuk amilyen ápolatlan igénytelenek, érthető)

Ha buszon vagy más járművön ellenőrködnek, akkor mintha hirtelen ők lennének a törvény. Engem leginkább az idegesít, hogy 8 általánossal vagy még annyival sem számon kérhet rajtam bármit. A bkv szolgáltatásai pedig kritikán aluli, a gázolajszag visszajön az utastérbe, ami miatt jobb esetben csak a fejed fájdul meg. A megfelelő ár ezekért a szolgáltatásokért kereken 0 Ft, aminél én sajnos többet fizetek, de már nem sokáig.

2012. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!