Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti fogtok BKV bérletet venni...

Ti fogtok BKV bérletet venni azok után, hogy áprilistól a duplájára növekszik az ára?

Figyelt kérdés

Én eddig sem vettem, mert 37 ezer forintból éppen csak éhen nem halok, de szegény szüleim alig tudták összekaparni rá, ezek után hogy tudják majd megvenni? Ez felháborító!

Ti mit gondoltok?


2012. febr. 9. 06:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl sok lehetőség nem marad, olyan helyen lakok, hogy minden nap metróznom kell, így a bliccelés nagyjából kizárva. Amire gondoltam még, hogy ha ez valóban így lesz, akkor biciklivel fogok járni, de majd alakul...
2012. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szegény :( Az nem túl kellemes. Főleg hogy biciklivel nagyon hideg lesz az út :( Nem irigyellek...
2012. febr. 9. 07:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Duplájára emelkedik? Ezt hol hallottad?
2012. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Csak a nyugdíjasoknak és a diákoknak emelik fel 6 ezerre. A dolgozók bérletét ez nem érinti. Durva is lenne :O
2012. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Felháborító az, hogy használod, és nem fizetsz érte!!!
2012. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
amint meglesz a jogsim veszek egy verdát, aztán arrivederci BKV! max veszek egy tömbjegyet, aztán részegen majd BKV-zok. józanul nem lehet elviselni azokat az állapotokat és hideget, ami egyes járműveiken uralkodik.
2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
en csak azt nem ertem mire ez a siras hogy draga a berlet......szamoljunk akkor egyutt:ha jol tudom 10000forint egy havi dolgozo berlet.tehat 10000forintert akkor meg annyiszar oda megyek ahova akarok azzal a kozlekedese eszkozzel amelyikkel akarok....de feltetelezzuk(nagyonnagy joindulattal) azt hogy egy nap egy dolgozo 10km-et utazik.....az egy honapban osszesen kb 310km!ha 8literes gazolaj fogyasztast szamolok a buszoknal ami ugye lehetetlen mert minimum 20litert esznek,de most akkor legyen csak 8(amennyit egy auto eszik),akkor 8*3.1=24.8liter gazolaj akkor egy liter gazolaj kb 430ft --->24.8*430=10660ft............tehat a bkv-nak mar ez veszteseges.......egyertelmu hogy nem kerulhet annyiba a kozlekedes mintha kocsival menne az ember mert ugye a kenyelem,meg az auto haztol hazig visz,de azert gondoljatok mar bele abba amit irtam.....
2012. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6/7: Gondolod, hogy az autózás olcsóbb?? Az égbe szökő benzinárak, a baleseti adó, a tervezett útadó, kötelező rendszámcsere, stb. Én épp azt tervezem, hogy eladom az autót..
2012. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy az autózás olcsóbb, de amikor egy sz.ros bkv bérlet 10e Ft, és én ennyiből elautózom 400-500Km-t, és háztól házig visz, (no meg egyébként is kell az autó) akkor nem látom értelmét a buszon nyomorgásnak. Ha havi 20x megy be az ember dolgozni, akkor 6l fogyasztással számolva is kb 20km-t megtehet naponta autóval a bkv bérlet árából.
2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10000-ből hogy a pö*sömbe mész 500 km-t? Ne fárasszál már.... Te melyik országban élsz?
2012. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!