Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti fogtok BKV bérletet venni...

Ti fogtok BKV bérletet venni azok után, hogy áprilistól a duplájára növekszik az ára?

Figyelt kérdés

Én eddig sem vettem, mert 37 ezer forintból éppen csak éhen nem halok, de szegény szüleim alig tudták összekaparni rá, ezek után hogy tudják majd megvenni? Ez felháborító!

Ti mit gondoltok?


2012. febr. 9. 06:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ha eddig se vetted meg, es eztan se fogod, akkor nem ertem miert haborit fel...


Amugy meg lehet probalni vallalni valami diakmelot, meki, ujsagkihordas stb...

2012. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
10000/425-ös gázolajárral=23,52L/4,7 literes fogyasztással: az pont 500km. De bocsi, a vegyes fogyasztásom ennyi, a tisztán városi megvan 5,5 is. Úgy is több jön ki, mint 400Km. Ezért írtam a 400-500Km-t. Nem mindenki jár benzinzabáló szutykokkal.
2012. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon az autózás költsége nem csak az üzemanyagból áll..
2012. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, autóm úgyis lenne, ha nem azzal járnék dolgozni, mert kell. Innentől kezdve km-enként 5Ft-ot hozzáadok az autó kopására, szerintem még mindig nem olyan rossz az eredmény.
2012. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy olcsó autó sokkal jobban megéri. (corsa, swift stb)
2012. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Alacsony fogyasztású autót kell venni és probléma megoldva. Aki eddig is vett benzin ez után is fog! Még mindig olcsóbb mintha cigire költeném. Nem?
2012. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Valaki vezesse már le nekem,hogy miért olcsóbb a saját autó?Egy autót meg kell venni.Ha pár száze.-ért veszel,az az életbe nem fog 4.5-öt enni szerintem.Számold a kopást,javítást,téli-nyári gumi,biztosítások,adók.És akkor még nem beszéltem arról,hogy mi van,ha egy barom belédmegy 60-nal??Lehetsz te a legjobb sofőr,egy koccanáshoz min. 2 ember kell...Vegyük ide azt is,hogy te vezetsz,tehát van rajtad lelki teher is,nem kicsi!!Szóval valaki vezesse már le....
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Többször leírtam, hogy egyébként is lenne autóm, mert kell egy a családban és kész! Tehát az autó megléte adott. Na innentől kezdve számolj.
2012. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 10 deka farhát ***** válasza:
52%
Aki pusztán a járművek fogyasztását veszi alapul mindenféle számításnál, annak azt javaslom, hogy vegyen egy kanna gázolajat és üljön rá. Hátha elviszi az úticéljáig.
2012. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Neked aztán hiába beszélhet az ember. AUTÓM AMÚGY IS LENNE! NEM CSAK AZÉRT VAN, HOGY MUNKÁBA JÁRJAK VELE!
2012. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!