Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor megbüntettek, mi lesz?

Most akkor megbüntettek, mi lesz?

Figyelt kérdés

A következő történt. Megbüntettek Budapesten a villamoson. Jöttek az ellenőrök, leszállítottak, mert nem volt nálam semmi irat. Rendőrt hívtak, megvártam, bemondtam a nevem, meg a címem.

Az ellenőrök felírták a nevem, meg talán a címem, és elmentek. Semmit nem írtam alá, semmit nem adtak és iratot sem mutattam, mivel nem volt nálam.

Azt mondták, majd küldik a csekket.

Ebben az esetben simán ki tudom magyarázni, ha jön a csekk, hogy nem én voltam, ugye? Hogy valaki bediktálta a címem. Egyáltalán küldenek vajon valamit?



2012. febr. 24. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Huhú ezt megszívtad... Mert akkor nem helyszíni pótdíj lesz, hanem 16000 ft (2 napon belül úgyse küldik ki a csekket). Sőt, LEHET, hogy szabálysértési/büntető eljárás indult, ami akár már többtízezer forintos tétel...
2012. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ilyenkor mindig diktálj be valami kamut.

Nem mostanában fog megérkezni de arra számíts hogy sok lesz. Tájékozódj a BKV weboldalán.

2012. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mindig diktálj be valami kamut. "


Megnézném, amikor te a rendőrnek valami kamut bediktálsz. Főleg ha elkéri a papírjaidat :)

Megvárni a rendőrt meg szvsz hülyeség volt.

2012. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaja, szivasd még magad... Szerinted, ha benyögsz egy olyat, hogy nem te voltál aki rendőr képébe mondta az adatokat mi történik?! Rögtön indul is az eljárás, nem lesz nehéz kideríteni, hogy kamuzol, és kapsz még majd egy második csekkecskét is.
2012. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodj felnőtt fejjel és ha már csináltál valami hülyeséget viseld a következményeit.
2012. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért vártad meg a rendőröket? Az ellenőr nem állíthat meg, ilyenkor szépen el kell sétálni.
2012. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A rendőrök azt mondták, hogy majd az ellenőrök fognak intézkedni. Iratot nem adtam mert nem volt, és sírtam is nagyon, hogy megbüntetnek. De az a furcsa, hogy nem írtam alá semmit. Senki nem adott semmit.

Kamuztam a rendőröknek a címet, de megtalálták, mert a nevemet megmondtam. Csak annyit néztek meg, hogy kőröznek-e.

Miután minden kiderült, azt mondták, hogy részükről nem lesz semmi. Az ellenőrök pedig már az elején elmentek, mikor a rendőrök megérkeztek. Szóval nem értem, hogy most mi van.

2012. febr. 25. 17:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt fejjel azért nem gondolkodtam, mert ellopták a pénztárcám, a csekkekre szánt pénzzel és az iratokkal együtt a munkahelyemen 1 hete, és csak 2 megállót akartam menni és már nagyon nem akartam még büntetést is:(
2012. febr. 25. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát így szerintem nem lesz semmi. Ha nem írtak csekket az ellenőrök, akkor nem büntettek meg.

Hát még ha a rendőrök se írtak semmit...

2012. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugye? A nevem felírták egy noteszbe a rendőrök, meg az ellenőrök is, ennyi volt. De nem kaptam semmi papírt senkitől.
2012. febr. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!