Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek. Most akkor mit...

Megbüntettek. Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a Nyugati pályaudvarnál szálltam le a metróról, megmutattam a diákbérletemet, majd az ellenőr kérte, hogy mutassam meg a diákomat is. Megmutattam, de szerinte ha én 1995. februárjában születtem, akkor már elmúltam 18, tehát érvénytelen a diákom, mivel nincs rajta matrica. (mivel 18 alattiaknak nem kell)


Na még tegnap besétáltam az Akácfa utcába, ahonnan kb kidobtak. Bementem, teljesen normálisan elmondtam a problémámat, megmutattam a csekket, a diákomat, minden iratomat, és szerintük is 18 éves vagyok...


Na most akkor mi az isten van?? Pár napon belül töltöm a 17-et!


2012. febr. 25. 19:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy próbáljak meg bemenni holnap is? Mert tegnap nem "normális" ügyfélszolgálat volt, csak valami ügyeletes vagy milyen.
2012. febr. 25. 19:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be még egy párszor, hátha jobban megfigyelik a születési dátumod. Hihetetlen hogy vannak ilyen balekok, akik számolni sem tudnak, és az olyanokat szívatják mint te.
2012. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj be, és próbálj találni valakit, aki elvégezte a 4 általánost és ki tud vonni 2012-ből 1995-öt. Ne hagyd magad és az igazadat. Boldog születésnapot előre is!
2012. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 osztályukkal jó, hogy nem tudják kiszámolni mennyi vagy. Én kiverném a balhét. Rendőrt meg nem biztos, hogy érdemes hívni... :D Ezek úgy számolhatták, hogy 95-ben egy éves voltál, és nem nulla
2012. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj be, ne hagyd annyiban a dolgot. Velem anno a MÁVosok játszották el ezt, a fogyasztóvédelem és a média emlegetésére hirtelen 180fokot változott a hozzáállásuk, azonnal képesek voltak sztornózni a nyolcezres csekkemet. A lényeg a magabiztosság, neked van igazad, ne hagyd magad elküldeni, simán hívasd le a delikvens főnökét. Esetleg vegyél elő egy számológépet, és vonj ki az orra előtt 2012-ből 1995-öt, hátha leesik neki a probléma.
2012. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég domináns alkat vagyok, én is kezdtem kiverni a balhét. De ez már tényleg nevetséges. Nevetnék is, ha nem 16 ezerről lenne szó... Bár kifizetni úgyse fogom. Szerintem hétfőn bemegyek apával, na ő tényleg kiveri majd a balhét.. Sőt olyan kapcsolatai vannak, hogy lehet, hogy hétfőn már a tv-sekkel megyünk be.. :DD
2012. febr. 25. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha vannak kapcsolatok az mindig jó :D

Menyetek a TV -sekkel. Meg vigyetek egy 100Ft-os számológépet :D

(felvételt meg tedd fel a youtube-ra had röhögjön a fél ország a barmokon :D)

2012. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hagyd magad és ne fizess ki semmit még "bemutatási" díjat se. Ha azt mondják, hogy köteles vagy kifizetni mert 18 vagy akkor mondj annyit, hogy fogyasztásvédelem. Általában ez segít, de ha mégsem segítene akkor hívd fattert aztán majd ő elrendezi és lehet, hogy a végén még ők fognak fizetni.
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma bementem egyedül, mert szüleim nem értek rá. Kivertem a balhét, de ezek tényleg ennyire h*lyék, vagy játsszák magukat?? Kb kiröhögtek, hogy nem tudom, hány éves vagyok!!!!

Pedig el is vittem a számológépet, az ujjaimmal is elmagyaráztam, hogy 96-ban, 1 éves voltam, stb..


Fúú de elegem van belőlük...

2012. febr. 27. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondom. Ezt vedd videóra. Szerintem lenne sikere :DD
2012. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!