Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány BKV ellenőr van összesen?...

Hány BKV ellenőr van összesen? Mennyi van "bevetésen" reggel/délben/este?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
honnan tudjuk?
2012. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Sok, és egyre több. Reggel 6 óra előtt is találkoztam már velük. De ha jól belegondolsz, azzal, ha nem vesznek jegyet, bérletet egyesek, a többiekkel szúrnak ki.

A legtöbbször pedig azok nem vesznek, akik "csak" sajnálják rá a pénzt.

2012. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem nincs sok.. és sajnos én is kezdek beleesni abba az árokba, hogy inkább bliccelek..

de hozzáteszem, azért bliccelek mert iskolás vagyok, és szeptember óta kb. sokat mondok ha 3x kérték a jegyem..

ha megszigorítanák egy kicsit és többen járnának, a BKV-sem tartana itt..az 1es villamossal járok..

2012. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt hetek tapasztalatai szerint kb. tízezer ...

A mesében nincs olyan amit megéltem de akár trolival akár metróval vagy villamossal utaztam minden nap mindenhol rajokban leptek meg.

Kíváncsi lennék az összegszerűségre mármint arra,hogy a várt bevétel növekedés illetve az ellenőrök fizetése milyen arányban állnak egymással?!

Frankón nem holmi BKV.s mondvacsinált statisztikák szerint ...

:D

2012. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
míg diák voltam rendesen vettem jegyet mert volt miből, most az egyetem elvégzése után álláskeresőként (munkanélküliként), a BKV luxusát sem engedhetem meg, úh azóta eléggé metró-kerülő életmódot folytatok, úh ha vki tud vmi tippet a jegy/bérlet nélküli metrózásra hajrá, mert mostanában ahogy látom a rendőr-közterületes-ellenőr sorfal nagyon ott van a főbb kijáratoknál...
2012. ápr. 8. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Használt jegyet is kezelhetsz,az is "csipog" és nem nézik meg miután látták,hallották,hogy bedugtad a gépbe.

De ha benyálazod a négyzetrács alatt és kezelés után elmaszatolod a bélyegző nyomát akkor lesz egy "örökjegyed" is - ha esetleg a kijáratoknál is van ellenőrzés...

:))

2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!