Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minden nap 40 percet kell...

Minden nap 40 percet kell buszon utazzak csak oda és 40et vissza. és ált. Olyan sokan utaznak azzala busszal, hogy nincs ülöhelyem, és mindig rosszul leszek és majdnem összeesek. Nem lehet ezellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj másik busszal.
2012. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom. Nem rosszindulatból mondom, de azért egy felnőtt embernek 40 percet tudnia kellene állni különösebb megerőltetés nélkül.

Nincs valami egészségügyi problémád?

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj vonattal. Vagy másik busszal.
2012. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

vizsgáltasd ki magad. olyan nincs, h 40 percet ne bírjon ki egy egészséges ember állva.

ha álló munkát végzel, és hazafelé vagy rosszul az kicsit érthető, de hogy reggel kipihenten összeess, az nem normális.

járj biciklivel, vagy autóval vagy vonattal.

2012. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. A mi járatainkon is annyian vannak, hogy pár megálló után megtelik a busz, nekem szerencsém van, mert a 2. megállónál szállok fel, de én is rosszul lennék, ha állnom kellene... Ha ülök, akkor is elég sűrűn vagyok rosszul a buszon, főleg reggel, ez van, mindig ilyen voltam sajnos.

Nem tudom mit tudnál tenni ez ellen, a mi vonalunkon már évek óta így mennek a dolgok, mégsem indítanak több járatot, reggel van, hogy negyed óránként indulnak a buszok, mégis mindig tömve vannak. Nálunk ráadásul vonat sem jár...

Ha volánról van szó, akkor nem sokat segítenek azok a hozzászólások, hogy menj másik busszal....

2012. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!