Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szédülök, majdnem összeesek...

Szédülök, majdnem összeesek de mitől?

Figyelt kérdés

Hali! Most vagyok kilencedikes alapból rohadt vékony vagyok de meg bírom csinálni a feladatokat amiket adnak. (gyógytesis vagyok) polifoam szivacson mozgunk ugye és mindenféle gyakorlatot csinálunk. Ez megy egész órán. Aztán akkor történik meg a baj mikor fel kell állni. Felállok és a fejem annyira lüktet és nyom hogy szinte összeesek. Ha levegőt veszek akkor még jobban szédülök ez tart körülbelül fél percig aztán minden normális.

A gyakorlatok elvégzése közben a mellkasomra is sokszor rá kell nehezedni lehet, hogy nem kap elég oxigént az agyam mert összenpréselem magam? Habár lehet ez hülyeség. Mitől lehet ez? Szólnom kellene a tanárnak? Érdekes az hogy normál tesin ez nem volt csak az öltözőben jött elő mikor már befejeztük a tesi órát. :S


2011. nov. 18. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:

mármint úgy értem hogy egy ideig normál tesis voltam az új suliban de átkerültem gyógyra és normálon sokkal megerőltetőbb volt ott mégis később jött ki ez.


Általánosban a tesi óra sz@rt se ért semmi se volt semmi mozgás. Szóval nem tudom, hogy ez most új reagálás a szervezetem felől vagy mindig így csinált volna ha sokat mozgok.

2011. nov. 18. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy leesett a vércukrod. Próbáld ki, hogy ezelőtt a gyógytesi előtt 1 - másfél órával eszel mondjuk 100 g zabpelyhet, ez lassan felszívódó szénhidrát, így a vércukorszintedet is lassan emeli... Ja és igyál sokat, minimum 3-4 litert egy nap.
2011. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először térdelj fel,maradj úgy pár mp-ig,aztán lassan állj fel.

meg persze egyél edzés előtt 1-2 órával.

2011. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, nem szabad hirtelen felállni. Én egyzer az ágyból álltam fel, és a konyháig eljutottam, a konyhába meg összeestem. Otthon voltak, észrevették, hidegvíz a tarkómra és minden oké volt, bár magamtól is rendbe jöttem volna szerintem csak megszédültem. Próbáld meg hogy nem állsz fel azonnal.
2011. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jah lehet, hogy az a baj, hogy túl hirtelen ugrok fel. Amúgy is alacsony a vérnyomásom.


Köszi !

2011. nov. 19. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!