Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen büntetést kapok ha nem...

Milyen büntetést kapok ha nem mutatok be utólag igazolványt?

Figyelt kérdés

Munka nélküli lettem kb két hónapja. Most derült ki hogy be se voltam jelentve, így munkanélküli segély se jár.

Nyugdijas öszpontosított bérletet tudtam csak venni, amit vonaton is használok. 3700 pénz.

Eddig sehol nem kértek hozzá igazolványt, nem nézték hogy milyen bérlet, csak a dátumot.

De ma a metrónál elvették, naná hogy állás inturjúra siettem.

De nekem nincsen ilyen igazolványom plusz ha lenne is nincsen 16000 forintom.

Persze lehet oltogatni hogy akkor használjak biciklit, de vidékről ez lehetetlen. Így is két óra utazás volt.

Mit csinálnak velem? Leültetnek? Nem tudok fizetni. Nincsen lakásom, nincsen autóm. Egy kutya van a nevemen.

És azért nem utaztam ingyen se, mint a sok hajléktalan.



2012. máj. 24. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépen halmozódik a bűntetésed, egy idő után kiadják behajtónak, és amint lesz jövedelmed ( és nyilván lesz) akkor elkezdik abból letiltani, és nem fogják hozzá a beleegyezésed kérni.
2012. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaaah! Akkor nem csuknak le? Az jó! :-)


Valószínű külföldön lesz munkám de az még két hónap. Az eljárás akkor is ugyanaz?

2012. máj. 24. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amint lesz jövedelmed, fizesd be kamatostul. Valószínűleg előbb-utóbb lesz valamilyen vagyontárgy a neveden, valamint a jövedelmedet is bizonyára nem borítékban fogod kapni, hanem a neveden lévő bankszámlára. Abban sem lehetsz biztos, hogy másik EU-országban dolgozva vagy élve megúszod a behajtást, hiszen e téren is egyre szorosabb az együttműködés a tagállamok között.
2012. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi! :-)
2012. máj. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!