Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit a teendő ha megbüntettek...

Mit a teendő ha megbüntettek a villamoson?

Figyelt kérdés
Ma a villamoson megbüntettek mert volt 2 jegyem de véletlenül 2 szer kezeltem ugyanazt csak a másik oldalát. De mutattam h. van másik... ha nem fizetem be mit tehetnek?

2012. aug. 31. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hamarosan kiküldenek egy csekket, ha nem fizeted be akkor ez az öszseg emelkedik (ha jól emlékszem 8000ft-> 12000 ft majd ha azt sem akkor 16000ft) Végül ez perre megy majd és ha lesz önálló kereseted akkor levonják ezt az összeget a fizetésedből ( büntetés végösszege, perköltség, behajtó napi vagy óradíj stb.,100.000 Ft is lehet) Úgyhogy jobb ha az elsőt már befizeted
2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
véletlenül, mi? :D én is ismerem a trükköt
2012. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lógok mindig legalább 10e ft-al:) Helyszínen 8e, utólag csekken 16e. Mondjuk ebben az évben meguntam a lógást és vettem egy autót, de azért néha még tömeg közlekedek, amikor pl a belvárosba kell mennem. Azért azt hozzáteszem, ha 5e lenne egy bérlet, akkor szó nélkül megvenném, lukasztanék is, ha mondjuk 320ft-ért utazhatnék 1 órát, de egy-két megállóra nem vagyok hajlandó ennyit fizetni, így marad a lógás, vagy a séta:)
2012. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem már megbüntettek, de azóta sem küldték a csekket. ez volt februárban.
2012. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 10 deka farhát ***** válasza:
Majd ha már jó sok pénzzel fogsz tartozni, kiküldik. Utána meg pillázhatsz, hogy ez most mifasz.
2012. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ebben az évben meguntam a lógást és vettem egy autót,"

Bravó! 320 Ft-od nem volt jegyre, de autóra volt legalább 320 000-ed!


Na meg nem 320 a jegy, mert van gyűjtőjegy, az olcsóbb! 1-2 megállót meg le is lehet gyalogolni!

2012. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!