Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőr az ilyen?

Milyen buszsofőr az ilyen?

Figyelt kérdés

Utaztam az egyik helyijáraton ma kora délután és hát sokan voltunk,sok embernek csak álló helye volt ,de a sofőr ugye elől űl,vezet és amúgy szépen elvolt.

Képzeljétek ilyen petárdákat dobált kifelé az alakon az úttestre,csak úgy durrongott az utca.

Elképesztő,ti mit gondoltok a sofőrről?

Jah,olyan 50-60 közötti volt a kisöreg.



2012. szept. 28. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kérdésre kérdéssel bunkóság, de ott helyben miért nem volt szád szólni neki, miért itt kell emiatt háborogni és írni róla? Vagy legalább feljelentetted?
2012. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nekem nincs jogom feljelenteni,míg én nekem nincs bajom belőle.


Normális szabad téren petárdázzon a papa,ne pedig a buszból.

2012. szept. 28. 17:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs jogod feljelenteni. Mozgó buszból dobál ki petárdákat 50-60 km/h sebességnél miközben tele utasokkal? Közlekedés biztonságának veszélyeztetését minimum kimeríti, de találnának más paragrafust is, amiben még jeleskedik a tettével. Legenyhébb büntetésként pénzbírságot kap, meg hogy kirúgják, eltiltják, többet soha az életben nem vezet buszt.
2012. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ezt elég nehezen tudom elképzelni...
2012. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jah a korára írtad, jól van. Bár feltételezem a sebesség is volt bőven annyi egy ilyen beteg f@sztól.
2012. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el! Ez úgy van, hogy felírod a busz rendszámát, járatszámot, ránézel az órádra, vagy telefonodra, hogy hány óra, bebattyogsz mondjuk 1, vagy 2 tanúval első körben a közlekedési társasághoz, elmondod mit csinált. Máshová lehet nem is kell menned, majd ott elintézik a többit.
2012. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Ezt elég nehezen tudom elképzelni..."


Te nem nagyon mozoghatsz a nagyvilágban,mert akkor tudnád,hogy mi minden történik a kis országunkban.


Képzeld: Még a rendőrök közt is van bűnöző is.

Vagy ezt sem tudod elképzelni,akkor jó.

Nagyon jó békés országban élünk csak így tovább.

2012. szept. 28. 17:23
 8/18 A kérdező kommentje:

Dehogy én nem írok semmit.

Míg nekem nincs bajom belőle én nem megyek vádaskodni,az más dolog,hogy az egész busz,csak csóválta a fejét,hogy hah,borzaztó ez a h...lye sofőr.


Szerintem,ha van unokája,kb. vele egyezik az értelmiségszintje.


Amúgy én csak akkor jelentem be a sofőrt,ha időre megyek,és várakozom a megállóba és nem áll meg.

Erre volt példa.

2012. szept. 28. 17:30
 9/18 anonim ***** válasza:
le is videózhattad volna a tagot,mint az újságolvasós pilótát nem is olyan régen.az épp elég bizonyíték volt,még a tv is leadta meg tele volt vele a net és az újságok.egyébkét a már a petárdázni se lehetne alapból,nincs még szilveszter de akkor is csak tüzijáték engedélyezett a petárda nem.
2012. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát jó, ahogy gondolod. Bár remélem a többi fejét csóváló utas közül valaki csak feljelentette. Az ilyen embert egy gyárba tenném dög nehéz elektronikus gépek közé, aztán ott hajigálja a petárdát, hátha valami szétb@ssza azt a hülye fejét. Kinek hiányzik egy ilyen ragyogó elme. Képzelem mit csinálhat az ilyen otthon, a családja körében..
2012. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!