Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőr az ilyen?

Milyen buszsofőr az ilyen?

Figyelt kérdés

Utaztam az egyik helyijáraton ma kora délután és hát sokan voltunk,sok embernek csak álló helye volt ,de a sofőr ugye elől űl,vezet és amúgy szépen elvolt.

Képzeljétek ilyen petárdákat dobált kifelé az alakon az úttestre,csak úgy durrongott az utca.

Elképesztő,ti mit gondoltok a sofőrről?

Jah,olyan 50-60 közötti volt a kisöreg.



2012. szept. 28. 16:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Figyu,most néztem utána:

A petárdáért 50.000 bünti jár és nem bűncselekmény,hanem szabálysértés.

Szerintem bevinnék a rendőrségre,meghallgatnák,és elengednék egy 50 rugós csekkel,és ez a büntetés.

Ja meg kirúgnák a bkv-tól is.

2012. szept. 28. 17:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Így van, de mivel a pofa mozgó buszból hajigálta ami tele volt utasokkal, ezért sokkal súlyosabb büntetést kap. Ezzel veszélyeztette a közlekedés biztonságát. Meg BKV, hát először bíztam benne, hogy valamelyik kis volán társaságról van szó és a történet egy eldugott pár száz lelkes falucskában játszódott. De nem, ezek szerint forgalmas utcára hajigált délután petárdákat ez a paraszt.
2012. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jah meg kérdező gondolj bele, ha esetleg ez a barom az egyik petárdát későn dobja ki és a kezében robban fel. A buszt nem képes irányítani, ütköztök, borultok... És nem hiszem, hogy borúlátó lennék!
2012. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az petárda volt?

Létezik ilyen ördögpatron nevű cucc. Az is durran, méghozzá akkor ha nekicsapod valaminek.(ha akkor csattant amikor földeltért akkor tuti az volt) De az teljesen veszélytelen(kezemmel is csaptam már szét, bár az csípett kicsit :D)

És ez legális. Nem csak szilveszterkor :)


De egyébként ezt se szabadna csinálnia a sofőrnek. Ha pl bedobja egy mellette elhaladó autóba akkor azért az ijedtség okozhat galibát...

Szóval elítélendő az ilyen ember.

2012. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Petárda volt,méghozzá meg is gyújtotta.

Az a hagyományos zöld petárda volt,mert akik előrébb voltak látták.

2012. szept. 28. 19:05
 16/18 anonim ***** válasza:
No akkor az igencsak illegális.
2012. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kamukérdés.

Gyerekíráskép.

Mesei szókapcsolatok.


Kitaláció az egész.

2012. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem is kammerkodik a kérdező!!!!
2012. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!