Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A fehér buszokat is át fogják...

A fehér buszokat is át fogják festeni bilikékre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Semmi baj ezzel a kékkel, csak valaki kitalálta, hogy ír egy "de csúnya bilikék buszok" cikket, aztán a fele olvasótábor ráugrott. Szerintem ez a legkisebb probléma a BKV-nál. Szerintem.
2012. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy valamelyik tolvajnak fényező cége van...
2012. okt. 16. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
nem a színnel van a baj, hanem azzal, hogy minek. volánbusznak is van kb 3 féle festése, szerintem nem kéne átfesteni adósságból a járműpark nagy részét.
2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"csak valaki kitalálta, hogy ír egy "de csúnya bilikék buszok" cikket, aztán a fele olvasótábor ráugrott. Szerintem ez a legkisebb probléma a BKV-nál. Szerintem."


Attól, hogy téged ennyire megvezet egy cikk, a többség még nem dől be mindennek.

Egész egyszerűen a kezdetektől látszott, hogy dávidka úgy döntött, hogy ez lesz és kész. De ezt a döntést felvállalni már nem volt pofája.

Jött a marketing baromságaival, hogy Budapest és a hagyományok, bla-bla így döntöttek a BUDAPESTIEK. Igen. Ennyi erővel rózsaszín is lehetett volna, úgyis tudja mindenki, hogy a vezig úr homokbánya....

Szép ez a kék csak nem a BKV buszain. Ennyi.


Valóban nem ez a BKV legnagyobb problémája, épp ezért el kellene felejteni a festegetést! A legnagyobb probléma pl. az, hogy a 80-as trolin hazafelé 2 megállón belül 3 testzárlatos, megállt trolit láttam. És 15 percet vártunk egy trolira. Erre nincs pénz de a pacsmagolásra van. Jajj, tudom ezért egy busz sem fognak átpacsmagolni, a lószart nem.

Dávidka azt hazudta, a 260-as és 280-as IK-kat nem fényezi át. Ez azt jelenti, hogy a kikopás 6-8 éve alatt nem tervez egyetlen járművet sem felújítani a 200-as sorozatból. Hülye vagy hülye?

2012. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Látom sikerült értelmezni a hozzászólásom. De hogy Vitézy Dávid langyosságát hogy bírtad összehozni a kék festékkel :DDD Az döbbenet.


Szó nincs pénzlopásról. Világosan megmondták. A buszokat időről-időre, így is úgy is lefestik. Tök mindegy milyen színűre.


Ezért ez többlet költséget jelentős mértékben NEM okoz az adófizetőknek.


Az én véleményem szerint teljesen felesleges ezen rugózni.


Rugózzatok inkább azon, hogy fogják Hagyó "El camino" Miklóst tisztára mosni.

2012. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

"De hogy Vitézy Dávid langyosságát hogy bírtad összehozni a kék festékkel :DDD Az döbbenet. "


Látom neked is sikerült értelmezni a hozzászólásomat...

Nem a kékre írtam a homokbányát, hanem arra, hogy ennyi erővel akár rózsaszín is lehetett volna, ha már úgyis langyi a bácsi.

Azt hiszem, az értelmezési problémák nálad adódtak.


Amúgy igenis többletköltséget okoz, mert a használt buszokat most ész nélkül fényezni kell. Eddig jó volt ha forgalomba álltak abban a színben ahogy jöttek, most nem, most bugyikékre kell fényezni.

Emellett minden járműjavítóban és bkv garázsban hegyekben áll a jelenlegi festéshez megfelelő szín, de nem most rendszeresíteni kell bugyikéket is mert a főnök ezt mondta.

Csak az elvakult buszbu.zik és VD(40) nem képes belátni, hogy ez csak egy elvadult elme önmegvalósítása semmi más... (És közben sír a száj, hogy katasztrófa állapotban vannak a buszok. De legalább szép kékre vannak pingálva...)

2012. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy te megrekedtél a 13 évesekre jellemző ostobázós, szmájlizós "aki velem nem ért egyet az hülye" szinten attól még nem mindenki 13 éves kis pö.cs. Mert te az vagy a leírásaid alapján, legalábbis ez a mű-lenézős "majd ha egyszer nagyfiu leszel" duma kb. az anyuci szoknyája alól kitörni próbáló tizenéves kamaszok színvonala.

Sajnálom, továbbra is egy nulla vagy. A tojáshéjat meg leszedhetnéd a seggedről, így nem hiteles a dumád, kishaver.

2012. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a budapesti specifikációnak megfelelő átalakítás során át lesznek fényezve.
2012. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Látom sutyi továbbra sem fogja a gyenge agyad hogy helytelenül célzol életkorom tekibtetében de nem gond iq45 alatt ez nem elvárás...

Öszintén sajnállak hogy látens homo vagy ettöl más még nem lesz az de ezt egyszer már átbeszéltük.

Menj verd a 8gyenge centis po:csöd a kék buszokra csak mostmâr minket kímélj meg az unintelligenciádtól. Köszi elöre is.

2012. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


Műszakilag egy fos, de legalább már bilikék színű.

És ezután még kérdés miért probléma...

2012. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!